Prawo Agaty 7 – co wydarzy się w życiu bohaterów? + dużo zdjęć promocyjnych

Agata i Marek w końcu są razem. Bez niedomówień i podtekstów. Są spełnieni i szczęśliwi. Co daje Agacie zastrzyk energii do działania i podejmowania nowych wyzwań. Zachęcona przez Bartka chce rozbudować kancelarię i konkurować z największymi graczami w mieście.

Tymczasem w życiu Doroty i Wojtka nadal czuć piętno poprzednich wydarzeń. Ona nie może znaleźć pracy w sądzie w Gdańsku, a on jest szykanowany w swojej firmie. Znakiem od losu jest dla nich informacja od Tulińskiego – wakat w sądzie rodzinnym w Warszawie. Dorota i Wojtek nie zwlekają z decyzją. Wracają do stolicy. Może tym razem na stałe?

Tymczasem w życiu Bartka szykują się nie lada kłopoty. Będzie zmuszony walczyć o swojego syna Franka. Justyna zaplanowała bez jego wiedzy wyjazd z dzieckiem do Brukseli. Bartek w walce o pozostanie chłopca w Polsce zyska niespodziewanego sojusznika. Osobę, której nigdy wcześniej by o to nie podejrzewał. Czy jego intencje okażą się uczciwe?

W nadchodzącej serii „Prawa Agaty” najważniejsza będzie „rodzina”. To wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia, a także problemy i smutek. Siódma seria będzie najmocniejsza, najszczersza i najbardziej emocjonalna.

Emisja: od 3 marca, wtorek, godzina 21.30

źródło: tvn.pl

3 odpowiedzi do “Prawo Agaty 7 – co wydarzy się w życiu bohaterów? + dużo zdjęć promocyjnych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *