Prawo Agaty 7×13 – streszczenie FINAŁOWEGO odcinka

Premiera 26 maja 2015.
I pożegnamy się z Agatą, jej Kancelarią i rodziną…

Wspierana przez Dębskiego Agata broni brata w sądzie. Jest przekonana, że policja preparuje dowody przeciwko Michałowi. Prawniczka jedzie do Bydgoszczy, by wyjaśnić z ojcem wszystkie nieporozumienia. Dorota denerwuje się brakiem szczerości w rodzinie. Wydaje się, że Wojtek wierzy w historię o związku Jaśka i Asi. Bartek i Aniela planują podróż do Brukseli, by odwiedzić Frania. Agata coraz bardziej angażuje się w rolę opiekunki prawnej młodych Cybulskich.

8 odpowiedzi do “Prawo Agaty 7×13 – streszczenie FINAŁOWEGO odcinka”

  1. Hmm niezbyt obiecujące zakończenie serialu.. ale streszczenia PA mają to do siebie, że dużo treści a właściwie nie ujawniają prawie nic z tego co się wydarzy.

  2. Praktycznie nic nowego nie napisali. Od dawna było wiadomo że w finale Agata oczyści swoją rodzinę i wybroni Cybulskiego, w końcu kończą serial więc muszą zakończyć wszystkie wątki.

  3. betyli – To zależy czy TVN zrobił cancel w trakcie serii czy przed początkiem bo jak w trakcie to z góry kaszana będzie tak jak w przypadku Kryminalnych.

  4. bggh 7 sezon jest ostatnim. Nawet aktorzy już pożegnali się z produkcją i podziękowali fanom za wsparcie.

  5. Trochę dłuższy opis z filmu polskiego

    „Wspierana przez Dębskiego Agata broni brata. Z rosnącym przekonaniem, że Michał jest wrabiany, a policja preparuje dowody. Agata jedzie do Bydgoszczy, chce wyjaśnić z ojcem ostatnie nieporozumienia. Dorota wciąż zestresowana sytuacją w domu. Wojtek wydaje się kupować bajeczkę o związku Jaśka i Asi. Dorota przybita brakiem szczerości w rodzinie. Tymczasem broni z urzędu drobnego oszusta. Banalna sprawa będzie miała niespodziewaną puentę. Agata coraz bardziej wchodzi w rolę opiekunki prawnej młodych Cybulskich. Przyjmuje wizytację kuratora, idzie na wywiadówkę do szkoły… Bartek i Aniela wybierają się do Brukseli – odwiedzić Frania. Proces Cybulskiego zbliża się do finału, który będzie obfitował w dramatyczne zwroty akcji… Czy między przyrodnim rodzeństwem dojdzie w końcu do pojednania? Gdy wydaje się, że jest już po wszystkim, Agata musi stawić czoła kolejnym wyzwaniom…”
    źródło: http://www.filmpolski.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *