Prawo Agaty FINAŁ – pocałunki i wyjazd

Poniżej mocne spoilery!

W ostatnim odcinku szóstego sezonu Agata i Marek z sukcesem zakończą obronę Doroty. Mimo, iż biznesmen i gangster Górecki odkryje strategię swojego adwokata i zacznie go szantażować – wszystko zakończy się happy-endem.
Zobaczymy namiętne pocałunki głównych bohaterów. Czy będą wyznania miłości? Tego jeszcze nie wiadomo…

Smutna wiadomość dla fanów Anieli. Dziewczyna postanowi na stałe wyjechać z Polski, aby uciec przed Bartkiem.

źródło:facebook

14 odpowiedzi do “Prawo Agaty FINAŁ – pocałunki i wyjazd”

  1. Z jednej strony cudownie, bo Agata i Marek znowu razem ♥ ale z drugiej… Nie chcę, żeby Aniela odchodziła 🙁

  2. jak się cieszę że nasza Margata jest znowu razem, mam nadzieję że Aniela nie wyjedzie bo ją też lubię i liczę na to że będzie nowy sezon.

  3. Nie będzie Anieli to wielka strata jeżeli to okaże się prawdą. W ogóle ta aktorka ma jakiś dar skupiania na sobie uwagi aż dziw że więcej nie gra.

  4. No właśnie nic na razie nie słychać o nowym sezonie… Czyżby TVN się wahał? Wyniki oglądalności przeciętne. Już powinna być jakaś informacja o powrocie na plan – tak jak w przypadku O mnie się nie martw, czy Przyjaciółek. Zobaczymy.

  5. W ŚS 11 odcinek „Przyjaciółek” jest oznaczony jako ostatni odcinek sezonu.

    A do PA – jak dobrze, że znowu razem 🙂 A co do wejścia na plan, oni zaczynają zdjęcia zawsze po zakończeniu poprzedniego sezonu, także jeszcze chwilę czasu mają 🙂 Poczekamy!

  6. No to ŚS wie tyle co i ja 😉 Szczerze nikt nie potwierdził nadal 11 odcinków – trochę dziwna sytuacja. Ale wiecie co, myślę, że ten sezon trzyma tak rewelacyjny poziom, że jeśli mieliby rozciągać akcję na dwa, kolejne odcinki to chyba lepiej, że będzie ich mniej 😉

  7. ja tylko tego nie rozumiem, że produkcja zdradza zakończenie sezonu, jeszcze przed emisją w TV 10 odcinka. Przecież to nam odbiera radość oglądania. Ja i tak oglądam prapremiery, żeby nie oglądać wszystkiego w spotach reklamowych…, ale już dzisiaj nie usiądę z takim zainteresowaniem, bo i tak wiem jak to się skończy…

  8. Ze streszczeniami PA nigdy nic nie jest do końca pewne.. ale mam nadzieję, że nie połączą Agaty i Marka dopiero w ostatniej scenie, w ostatnich minutach finału jak to zwykle mają w zwyczaju scenarzyści serialów.. do tej pory źle wspominam finał np. Brzyduli gdzie na pogodzenie się Ulki z Markiem poświęcili ostatnią minutę, albo i krócej.. po kilkudziesięciu odcinkach sprzeczek między nimi mogli trochę inaczej to wtedy rozegrać. Straszny niedosyt.. oby tutaj tym razem było inaczej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *