Prawo Agaty – ostateczny tytuł nowego serialu TVN?

Wiadomo, że TVN pracuje nad nowym serialem prawniczym z Agnieszką Dygant i Małgorzatą Kożuchowską w rolach głównych.
Jak podaje TVN.pl będzie nosił tytuł: „Prawo Agaty”.
Za reżyserię odpowiada Maciej Migas („Londyńczycy”), zdjęcia potrwają do listopada. Zaplanowano 15 odcinków, które zostaną wyemitowane w wiosennej ramówce.

Agata Przybysz niespodziewanie traci pracę w koncernie ubezpieczeniowym i nie mając pieniędzy ani pomysłów na życie postanawia wraz z przyjaciółką Dorotą wynająć lokal i zacząć pracować na własny rachunek. W roli Doroty – Daria Widawska, jej męża tradycyjnie zagra Tomasz Karolak 😉

Małgorzata Kożuchowska wcieli się w prokurator Marię Okońską. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Leszka Lichotę i Mariana Opanię.

Jak Wam się podoba tytuł?
[exp link=”http://www.onet.pl/_mv/NszrMafcbb.a.flv”]

3 odpowiedzi do “Prawo Agaty – ostateczny tytuł nowego serialu TVN?”

  1. Harry;s Law po polsku 😉 serial zapowiada się calkiem calkiem. Chociaż szkoda, ze po raz kolejny bedziemy ogladac te same twarze karolak-kożuchowska-widawska. Ta ostatnia na filmiku wyglada dziwnie staro

  2. moze byc fajne 🙂 pewnie zobacze pierwszy odcinek, a co dalej to sie okaze 😛 wiadomo moze cos nowego o Przepisie na zycie?

  3. oczywiście 🙂 Pola będzie mieć romans (według mnie szkoda rozbijac jej związek z Klemensem), Jerzy będzie mieć upierdliwą żonę na karku – w tej roli Popławska, a Żabcia czyli Andrzejek znajdzie się pod obstrzałem nowej kobiety. Cokolwiek się wydarzy w Przepisie – będę informować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *