Prawo Agaty zakończy się na 7 sezonie

Informację potwierdziły Daria Widawska i Agnieszka Dygant (jednak nie mogę już znaleźć video na facebooku, który pojawił się rano i spowodował wielką rozpacz fanów).

W zasadzie wszelkie znaki wskazywały na to, że siódma seria jest ostatnią (wywiady z Leszkiem Lichotą, Agnieszką Dygant i spadająca widownia) – smutno jednak będzie pożegnać się z produkcją.
Oczywiście nic nie jest przesądzone. Wiecie, że zawsze liczyły się wyniki oglądalności.
Jeśli we wtorki przed odbiornikami telewizyjnymi zasiądzie około 4 milionów widzów TVN z pewnością przemyśli swoją decyzję 😉

13 odpowiedzi do “Prawo Agaty zakończy się na 7 sezonie”

 1. Problem w tym, że TVN nie ma żadnego innego serialu „godzinnego” na zastępstwo.
  Ciekawe czy jesienią postawi na różnorakie Show, czy będzie kręcił 20 minutowe sitcomy?

 2. Przynajmniej pozamykają wszystkie wątki, a nie jak w Lekarzach był plan na kolejny sezon, jednak TVN z tego zrezygnował, a pełno wątków pozostało niestety otwarte. A Prawo Agaty zakończy się w wielkim stylu i na wysokim poziomie 🙂

 3. Aga, pewne jest to że Leszek wyjeżdża z rodziną na ponad rok, a Agnieszka chciałaby zrobić sobie przerwę. Uszanujmy ich decyzję i cieszmy się tym, że serial tak daleko zaszedł 🙂
  Ja też będę smutna po zakończeniu serialu, ale wszystko co dobre, kiedyś musi się skończyć i koniec końców pogodzę się z końcem i będę oczekiwać nowych seriali z naszymi aktorami 🙂

 4. Nie pozwólmy by Prawo Agaty skończyło się na 7 sezonie ! W tej chwili to niepotwierdzona informacja ale myślę że tak będzie ,zamęczmy TVN petycjami, pocztówkami, akcjami na fejsie, filmikami, listami , e-mailami. , kokeshii , kubkami z Lechem i innymi kubkami , pracami graficznymi , a nawet tonami kawy i chińszczyzny. Do dzieła ! Album dla ekipy z pracami graficznymi , zdjęciami.
  Musimy walczyć ! Zamęczmy TVN tak aż nas pozwie a wtedy Agata nas obroni !

 5. bggh nie wiem czy znajdziesz w nas wsparcie. Ja też jestem zdania, że lepiej zakończyć produkcję w dobrym momencie, niż ciągnąć na siłę wątki. Zobaczymy jak scenarzysci potraktowali siódmy sezon – być może będzie rewelacyjne zakończenie z Kropką, do której ciężko cokolwiek dopisać. Ponadto jeśli aktorzy chcą zakończyć pracę to nie ma ich też na siłę przymuszać do kręcenia nowych odcinków.

 6. Serialowa, Agnieszko zgadzam się z wami. Ja też wolę dobre zakończenie serialu byśmy bardzo dobrze wspominali jako jedną z lepszych produkcji.
  I też również czekam na nowe ciekawe produkcje tych aktorów

 7. Lichota wykazał się w Watasze, Widawska dużo i z powodzeniem gra w teatrze,myślę ,że Dygant „odpocznie” i znów coś równie dobrego wykreuje jak panią mecenas w PA, warto poczekać bo to świetna aktorka .

 8. aga, Dygant kręci obecnie 2. częś „Listów do M.”, więc na pewno będzie miała co robić poza PA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *