Prawo Agaty zakończy się w maju – jesienią nowe seriale

To już oficjalne. Emitowany, siódmy sezon Prawa Agaty będzie ostatnim.
Aktorzy od dawna żegnali się z produkcją, jednak fani, którzy pokochali mecenas Przybysz mieli nadzieję, że powstaną nowe odcinki.
Nic z tego. Jesienią TVN pokaże nowe seriale, a Prawo Agaty będzie miało wielki finał w maju.

Średnia oglądalność nowych odcinków to 1,96 mln widzów.

Z pewnością będzie mi brakować Agnieszki Dygant. Ale trzymam kciuki za nowe tytuły.

7 odpowiedzi do “Prawo Agaty zakończy się w maju – jesienią nowe seriale”

  1. Z jednej strony trochę mi smutno, że tak wspaniały serial już się kończy i nie będzie kontynuowany, ale uważam że podjęto dobrą decyzję o zakończeniu. Serial mimo 7 sezonów trzyma dobry poziom, a myślę że jeśli miałyby być kolejne sezony mógłby już spaść poziom. Zresztą co mieliby pokazać w sezonie 8 jak Dębski i Przybysz się rozstają? przecież to mieliśmy przez 6 sezonów ileż razy można wałkować ten temat, a jeśli byliby razem to pewnie wyszłyby ciepłe kluchy.
    Posłużę się tu cytatem znanej piosenki: Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Niepokonanym.
    Brawo dla osób które podjęły decyzję o zakończeniu realizacji tego serialu.

  2. E tam … Źle że kończą , tacy ” Kryminalni” również zeszli ze sceny ” Niepokonani” bo zostawili fanów z niczym , tak jak i ekipa Prawa Agaty.

  3. Bggh twoje zarzuty wobec ekipy PA są bezpodstawne. Zdejmij człowieku różowe okulary, idź do psychologa albo nie wiem co, ale zrozum, że aktorzy też już mają dość i chcą odpocząć. Uważam zakończenie PA za bardzo dobrą decyzję, a nowych produkcji nie zamierzam oglądać, gdyż najwyższy czas zająć się swoim życiem.

  4. Jeżeli nowe produkcje będą na poziomie tych z sezonu wiosna 2015 to wiadomo czego oglądać nie należy

  5. Dębska nic nie zarzucam ekipie PA i rozumiem ich decyzję , tylko będę mieć nie dosyt i dla mnie to się zamienia w nic , jeśli nie zobaczę dwóch następnych serii.

  6. tomek Nie rób scen takie złe nie jest… Ale z drugiej strony pisząc to sama wiem, że nie chodzi mi o coś, co „nie jest AŻ tak złe”. Przydałby się ciekawy serial, z ciekawą historią rozpisana na przynajmniej 13 epizodów z odcinkami, które trwają więcej niż reklama w Polsacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *