Nowe odcinki od 2 września 2014 (godzina i dzień emisji bez zmian).
W życiu bohaterów sporo zaskakujących zwrotów akcji. Agata i Bartek będą zmuszeni samotnie prowadzić kancelarię - Dębski odszedł, w życiu Doroty zaszły zmiany, a Okońska otrzyma rewelacyjną ofertę pracy - zostanie Prokuratorem Okręgowym.

Ciężko pracująca Agata zorientuje się, że jest w ciąży. Nie chce jednak informować o swoim stanie Marka - musi sama oswoić się z informacją.
Przybysz postanawia jednak zadbać o siebie - mniej pracy, więcej wypoczynku. Dębski, z którym spotka się na sali sądowej będzie zaskoczony zmianami w życiu ukochanej.

W życiu Marka po raz kolejny pojawi się nowa kobieta. Tym razem będzie to przyjaciółka z przeszłości - Ewa (w tej roli Magdalena Walach). Nowa dziewczyna jeszcze bardziej skomplikuje relacje Agaty i Dębskiego.

Dorota wraz z rodziną przenosi się do Gdańska, gdzie Wojtek dostał pracę. Kobieta również otrzymała ciekawą propozycję - będzie Sędzią rodzinnym.
Niestety wszystko komplikuje się, kiedy na jaw wychodzi romans z mecenasem Tulińskim.

Bartek zostanie ojcem. Będzie starał się pogodzić pracę z opieką nad dzieckiem. Aniela stanie mu się bliska… Do momentu, aż dowie się, że Justyna spotyka się z nowym mężczyzną.

Gościnnie pojawią się między innymi: Magdalena Walach, Mateusz Janicki, Przemek Bluszcz, Olga Bończyk, Mikołaj Roznerski, Dorota Landowska, Piotr Grabowski, Andrzej Zieliński, Magdalena Schejbal, Wojciech Malajkat, Julia Pogrebińska, Julia Kamińska.