Prawo Agaty 6 – zmiany w życiu bohaterów

Nowe odcinki od 2 września 2014 (godzina i dzień emisji bez zmian).
W życiu bohaterów sporo zaskakujących zwrotów akcji. Agata i Bartek będą zmuszeni samotnie prowadzić kancelarię – Dębski odszedł, w życiu Doroty zaszły zmiany, a Okońska otrzyma rewelacyjną ofertę pracy – zostanie Prokuratorem Okręgowym.

Ciężko pracująca Agata zorientuje się, że jest w ciąży. Nie chce jednak informować o swoim stanie Marka – musi sama oswoić się z informacją.
Przybysz postanawia jednak zadbać o siebie – mniej pracy, więcej wypoczynku. Dębski, z którym spotka się na sali sądowej będzie zaskoczony zmianami w życiu ukochanej.

W życiu Marka po raz kolejny pojawi się nowa kobieta. Tym razem będzie to przyjaciółka z przeszłości – Ewa (w tej roli Magdalena Walach). Nowa dziewczyna jeszcze bardziej skomplikuje relacje Agaty i Dębskiego.

Dorota wraz z rodziną przenosi się do Gdańska, gdzie Wojtek dostał pracę. Kobieta również otrzymała ciekawą propozycję – będzie Sędzią rodzinnym.
Niestety wszystko komplikuje się, kiedy na jaw wychodzi romans z mecenasem Tulińskim.

Bartek zostanie ojcem. Będzie starał się pogodzić pracę z opieką nad dzieckiem. Aniela stanie mu się bliska… Do momentu, aż dowie się, że Justyna spotyka się z nowym mężczyzną.

Gościnnie pojawią się między innymi: Magdalena Walach, Mateusz Janicki, Przemek Bluszcz, Olga Bończyk, Mikołaj Roznerski, Dorota Landowska, Piotr Grabowski, Andrzej Zieliński, Magdalena Schejbal, Wojciech Malajkat, Julia Pogrebińska, Julia Kamińska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *