Jestem po premierowym odcinku nowości TVN.
Czy jestem zniesmaczona? Niekoniecznie. Podobnych programów kilka lat temu było mnóstwo - pamiętam kilka z MTV, czy TVN Style, więc straciłam sporo cennego czasu na oglądanie zagranicznych wzorów i jestem przygotowana na wyreżyserowane “tałatajstwo” ;)
Grupka wulgarnych dziewcząt zamknięta w pięknym pałacyku będzie starała się opanować zasady savoir-vivre i przejdzie swoistego rodzaju metamorfozę…

Na razie scenariusz obejmuje wieczorne wyjścia z alkoholem opłacanym przez program, więc zniesmaczona publika musi kręcić z niedowierzaniem głową - podobnie jak dwie sztywne prowadzące.
Niebawem zacznie się prawdziwy show - obcinanie spalonych blondem grzyw i piłowanie żelowych pazurów ;) Poleją się łzy.

Brakuje mi jednego - barwnej prowadzącej. Autorytetu jak Magda Gessler czy Modest Amaro, który samym spojrzeniem ujarzmia krnąbrnych uczestników.
Bo wybaczcie, ale opinia o chęci “jeb*nia” pięknej Małgosi Rozenek nijak mi do Projektu nie pasuje.
Pozostałe Panie są mocno zdegustowane zachowaniem młodych podopiecznych i przecierają oczy ze zdziwienia. A ja jestem zaskoczona zdziwieniem mentorek. Serio. Wystarczy wejść na rodzimego “ratlerka” i zerknąć jak wyglądają i jak imprezują polskie celebrytki.

Czy to będzie hit lata? Obstawiam oglądalność na poziomie 1,8mln. Oczywiście po zakończeniu się Euro ;)

Moją faworytką jest na razie mama jednej z dziewczyn, po której widać ilość wypitego alkoholu. Pomimo, iż uciekła od córki, którą zaopiekowali się dziadkowie - nie ma sobie NIC do zarzucenia.