Projekt Lady – Czy to będzie Hit lata?

Jestem po premierowym odcinku nowości TVN.
Czy jestem zniesmaczona? Niekoniecznie. Podobnych programów kilka lat temu było mnóstwo – pamiętam kilka z MTV, czy TVN Style, więc straciłam sporo cennego czasu na oglądanie zagranicznych wzorów i jestem przygotowana na wyreżyserowane „tałatajstwo” 😉
Grupka wulgarnych dziewcząt zamknięta w pięknym pałacyku będzie starała się opanować zasady savoir-vivre i przejdzie swoistego rodzaju metamorfozę…

Na razie scenariusz obejmuje wieczorne wyjścia z alkoholem opłacanym przez program, więc zniesmaczona publika musi kręcić z niedowierzaniem głową – podobnie jak dwie sztywne prowadzące.
Niebawem zacznie się prawdziwy show – obcinanie spalonych blondem grzyw i piłowanie żelowych pazurów 😉 Poleją się łzy.

Brakuje mi jednego – barwnej prowadzącej. Autorytetu jak Magda Gessler czy Modest Amaro, który samym spojrzeniem ujarzmia krnąbrnych uczestników.
Bo wybaczcie, ale opinia o chęci „jeb*nia” pięknej Małgosi Rozenek nijak mi do Projektu nie pasuje.
Pozostałe Panie są mocno zdegustowane zachowaniem młodych podopiecznych i przecierają oczy ze zdziwienia. A ja jestem zaskoczona zdziwieniem mentorek. Serio. Wystarczy wejść na rodzimego „ratlerka” i zerknąć jak wyglądają i jak imprezują polskie celebrytki.

Czy to będzie hit lata? Obstawiam oglądalność na poziomie 1,8mln. Oczywiście po zakończeniu się Euro 😉

Moją faworytką jest na razie mama jednej z dziewczyn, po której widać ilość wypitego alkoholu. Pomimo, iż uciekła od córki, którą zaopiekowali się dziadkowie – nie ma sobie NIC do zarzucenia.

Jedna odpowiedź do “Projekt Lady – Czy to będzie Hit lata?”

  1. Jestem wróżką 🙂
    Blisko 1,8 mln widzów śledziło losy bohaterek pierwszego odcinka „Projektu Lady”. Pałac w Radziejowicach oblegało wtedy na odległość prawie 18% wszystkich widzów, którzy postanowili spędzić ten wieczór przed telewizorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *