Ślub Artura. Co zrobi Monika?
Przeczytajcie streszczenia.


104

Artur zwierza się Feliksowi, że być może zbyt pochopnie zdecydował się poślubić Konstancję. Spłaca też Rafałowi jego część domu rodziców. Monika nie rozumie powodów, dla których Artur żeni się z Konstancją, ale ponieważ jej na nim zależy, podejmuje desperackie próby zdobycia uczuć Sagowskiego. Wiki organizuje wieczór panieński dla Konstancji. Cezary nieoczekiwanie pojawia się na przyjęciu

105

Artur wyjaśnia Monice powody, dla których żeni się z Konstancją. Trwają przygotowania do ślubu. Kuba pod wpływem impulsu zabiera Arturowi dowód osobisty, co staje się przyczyną kłopotów w urzędzie stanu cywilnego. Konstancja zrywa umowę z Rafałem, po ślubie ma zamiar zatrzymać dzieci. W ręce Sagowskiego trafia tajemnicza przesyłka z USA, zaadresowana do Konstancji.

106
Artur składa przysięgę małżeńską. Monika wybiega z sali ślubów. Jest zrozpaczona, sądząc, że nie ma już szans na związek z Arturem. Po jej wyjściu do sali ślubów wkracza dyrektor urzędu i nakazuje przerwać ceremonię. Basia i Gośka umawiają się na podwójną randkę ze Zbyszkiem i Kazikiem. Konstancja próbuje wytłumaczyć Arturowi, co się stało, ale on nie chce jej wysłuchać. Postanawia, że będzie walczył o Monikę w tajemnicy przed wszystkimi.
107
Artur wyjaśnia Monice ostatnie wydarzenia, ale jej to nie interesuje. Pogodziła się z myślą, że jej ukochamy wybrał Konstancję i nie ma dla niej znaczenia chwilowe odroczenie ślubu. Basia ma dość rywalizacji z przestępcami o czas Kazika. Postanawia działać, by zmienić tę sytuację. Cezary znajduje w zabałaganionym mieszkaniu zapomniane bilety na egzotyczną wycieczkę do Kenii. Wyjazd jest tego dnia, a wycieczka - dwuosobowa
108
Artur sądzi, że Monika wyjechała z Cezarym na wycieczkę. Okazuje się, że ona postanowiła zostać, gdyż zależy jej na pracy. Gośka przygotowuje się do castingu. Zbyszek jej w tym pomaga. Konstancja chce za wszelką cenę dotrzeć do Johna Mizery, by unieważnić ślub, który odbył się w Las Vegas. Próbuje też być, wręcz przesadnie, miła dla Artura. Gdy okazuje się, że Cezary zagubił się w Czechach, Artur i Monika zamierzają tam pojechać, by mu pomóc.