Prosto w serce 112 – zwiastun

Artur zapewnia Monikę o głębokim uczuciu i obiecuje, że zerwie z Konstancją. Monika chce czynów, a nie słów. Gośka jest zirytowana tym, że musi wybierać między Kubą a Zbyszkiem. Artur postanawia działać. Zwalnia Roberta za zaniedbania w pracy. Zamierza także spotkać się z Konstancją, by z nią zerwać. Monika odwiedza Laurę, która mówi jej, że wraz z rodzeństwem kibicują Arturowi w jego działaniach.

[exp link=”http://vod.onet.pl/_mmv/302741028,19.flv”]

2 odpowiedzi do “Prosto w serce 112 – zwiastun”

  1. Im dłużej oglądam ten serial tym bardziej jestem przekonana, że najgorszą osobą z tego trójkąta Monika-Artur-Konstancja nie jest Konstancja, a Artur. Ja wiem, że K. zrobiła wiele złych rzeczy, ale miała jakieś tam motywy, dobre, czy złe, jej zdaniem słuszne. To co robi jest/było powodowane desperacją. A Artur bawi się uczuciami i M. i K. Owszem, cały ślub miał być na niby, ale nie sądzę, ze A. naprawdę wierzył, ze K. zachowa się do końca profesjonalnie, a podczas przygotowań do ślubu zachowywał się w stosunku K. tak chamsko, a ona w końcu szła mu na rękę. Nie umiał definitywnie zakończyć związku z K., kiedy powinien.
    SPOILER! teraz nagle sam sprawdził sobie w internecie, że wcale ślub do adopcji nie jest mu potrzebny, ale przed ślubem tego nie uczynił, a nie oszukujmy się, on nigdy nie darzył Roberta jakimś wielkim zaufaniem i chyba się domyślał, że coś spiskował z jego bratem KONIEC
    Wiem, że pewnie nikt nie podziela mojego zdania, no ale cóż…;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *