Prosto w serce 115 – zwiastun

Monika przekonuje Artura, że poradzi sobie z procedurami adopcyjnymi. Z inicjatywy Roberta Konstancja spotyka się z Ewą Ekert. Aneta bezskutecznie próbuje namówić Feliksa na wspólne wakacje. Obawia się, że Feliks nie jest już tak zaangażowany w związek z nią, jak kiedyś.

Kacper próbuje pocałować Laurę podczas powrotu z randki. Artur organizuje kolację z Ewą Ekert. Zależy mu na tym, by kuratorka lepiej poznała Monikę.

[exp link=”http://vod.onet.pl/_mmv/1321786565,19.flv”]

4 odpowiedzi do “Prosto w serce 115 – zwiastun”

  1. Bardzo głupia jest ta wypowiedź moniki ze zwiastuna.
    I na dodatek sposób w jaki to mówi, powoduje, że patrzy się na nią nie dość jak na osobę narwaną i zupełnie nie potrafiącą myśleć i reagującą, nie wiem, instynktownie, ale jeszcze po prostu niesympatyczną i zimną. Może w całości wyjdzie to inaczej. Może będzie w tym jakies ciepło, czy pasja. W zwiastunie widać tylko „obraża mnie, to ja mam gdzieś dzieci czy Artura, ja jej pokażę”. Okropne. Ona naprawdę nie powinna być ich matką, skoro sama jest najważniejsza, nie one.

  2. Zgadzam się z Wami:-). Ja rozumiem, że Monika czuje się urażona tym co powiedziała ta cała Ekert, i gdyby to była jakaś zwyczajna prywatna rozmowa między znajomymi to jej reakcja byłaby absolutnie zrozumiała, w końcu to są poważne oskarżenia, ale w takiej sytuacji powinna wyrazić swoje zdanie spokojniej. Na miejscu Ekert pomyślałabym, ze Monika jest pewnie taka również dla dzieci, w sensie władcza, niemiła itp.

  3. no właśnie – monika wychodzi tu na osobę władczą (brakowało mi tego słowa, dzięki), niemiłą i sfochowaną. super przyszła matka, nie ma co…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *