Zakochany Rafał? Konstancja chce adoptować dzieci? Co na to Artur?
Przeczytajcie streszczenia najnowszych odcinków.

119
Artur jest w rozpaczy z powodu umieszczenia dzieci w domu dziecka. Hania, Laura i Kuba także bardzo tęsknią i trudno im zaadaptować się w nowym miejscu. Chcieliby jak najszybciej wrócić do Artura. Rafał, chcąc upokorzyć Feliksa, wyzywa go na pojedynek o serce Anety. Mimo iż Rafał wygrał pojedynek, Aneta wybiera Feliksa. Artur czyni starania, by odzyskać dzieci.

120

Artur szuka sposobu, jak odzyskać dzieci, tym bardziej, że dla Hani rozłąka to bardzo trudne przeżycie. Mężczyzna angażuje prawnika, mecenasa Makowskiego, specjalizującego się w prawie rodzinnym. Uczucie Rafała do Anety rozwija się. Robert uświadamia Konstancji jej możliwości prawne. Monika spotyka się z Konstancją i żąda, żeby przestała wreszcie manipulować losem dzieci. Kacper wspiera Monikę w trudnych chwilach.

121

Konstancja proponuje Arturowi złożenie wniosku adopcyjnego pod warunkiem, że będzie mogła ponownie z nim zamieszkać. Aneta zastanawia się nad dziwnym zachowaniem Rafała. Nie wierzy, że Sagowski naprawdę jest w niej zakochany. Ten za wszelką cenę usiłuje zyskać jej przychylność, co zdecydowanie nie podoba się Feliksowi. Artur jedzie do domu dziecka. Rozmawia z Kubą i Laurą o adopcyjnym planie Konstancji. Kuba jest nastawiony sceptycznie do tego pomysłu. Cezary wraca z eskapady w Czechach.

122

Artur przyjmuje propozycję Konstancji, sądząc, że to jedyna szansa odzyskania dzieci. Konstancja składa wniosek o adopcję. Czarek opowiada Monice o przygodach w Czechach. Mówi, że wrócił, by walczyć o jej serce. By zdecydować o adopcji, pracownicy ośrodka przesłuchują Konstancję i rozmawiają z dziećmi. Rafał nie ustaje w adorowaniu Anety. Konstancja odwiedza Cezarego.

123

Konstancja zapewnia Czarka, że pomoże mu w odzyskaniu Moniki. Proponuje, żeby tak ustawił walkę bokserską, by Monika została pokonana. Wówczas Cezary będzie w pobliżu, by ją pocieszyć. Adopcja zostaje przyznana. Dzieci wracają do domu. Radość z powrotu zakłóca obecność Konstancji, która wchodzi w konflikt z Krystyną. Rafał rozpoczyna budowę parkingu. Ponownie nawiązuje kontakt z Konstancją i Robertem. Laura namawia Kacpra, żeby powiedzieli Arturowi, co ich łączy. Monika rozważa powrót na ring bokserski.