Walka bokserska i urodziny Kuby.
Co jeszcze wydarzy się w najnowszych odcinkach?

124
Artur szuka prawnych możliwości wyjścia z sytuacji, która wyklucza Monikę z rodziny. Monika poszukuje ukojenia w boksie i przygotowuje się do walki z nieznajomą przeciwniczką. Kuba kończy osiemnaście lat. Wydaje się, że pierwszym jego krokiem w dorosłość będzie akceptacja faktu, że Kacper jest chłopakiem Laury. Czarek ustawia walkę Moniki z Konstancją, mimo iż zdaje sobie sprawę z wiążących się z tym niebezpieczeństw.

125
Monika z poświęceniem przygotowuje się do walki. Cezary się waha, czy podać Monice przed walką preparat podsunięty przez Konstancję. Tymczasem w domu Artura trwają przygotowania do osiemnastych urodzin Kuby. Konstancja stara się angażować w każdy etap prac. Gdy impreza urodzinowa się zaczyna, Konstancja wymyka się na walkę z Moniką. Cezary oszukuje ją, że podał Monice przygotowany preparat, a w rzeczywistości sam go wypija.

126
Monika nie chce konfrontacji z Konstancją na ringu. Ta nie poddaje się i dąży do sfinalizowania walki bokserskiej. Robert przedstawia Rafałowi propozycję kupna atrakcyjnego gruntu. Rafał zgadza się. Pyta Artura, czy może rozkręcić interes na własną rękę. Czarek i Góra próbują ustalić, co się z nimi działo po zażyciu preparatu Konstancji. Okazuje się, że Góra zgodził się na wysoką podwyżkę czynszu. W konsekwencji musi się wyprowadzić.

127
Konstancja próbuje przeprosić Artura za aferę z walką na ringu. Po ponownym zbadaniu sprawy mecenas Makowski potwierdza, że uzyskanie opieki nad dziećmi przez Konstancję to jedyny sposób, by mogły one wrócić do domu. Monika podejmuje decyzję o odejściu z firmy. Robert mówi Rafałowi, że w kamienicy, którą ten zamierza kupić, mieszkają lokatorzy. Jednym z nich jest Monika. Góra wprowadza się do Cezarego.

128
Właściciel kamienicy żąda od Gośki, Góry i rencisty natychmiastowej spłaty zaległego czynszu. Monika stara się udowodnić pracownikom budowy, że nie jest protegowaną prezesa firmy. Konstancja próbuje pozyskać dzieci, wprowadzając nowe zasady wychowawcze. Powody nacisków finansowych Marka zostają wyjaśnione. Nalegał na spłaty zaległych czynszów, ponieważ sprzedał kamienicę.