Prosto w serce 129-133

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu?
Kto zostanie nowym właścicielem kamienicy? Przeczytajcie streszczenia.

129

Wśród mieszkańców kamienicy krąży pogłoska, że nowy właściciel zamierza podnieść opłaty czynszowe. Monika usiłuje dowiedzieć się, kto za tym stoi. Konstancja jest poirytowana nowymi obowiązkami. Dowiedziawszy się o podwyżce czynszu, Artur chce pomóc Monice. Milewska odrzuca jego propozycję i sama zdobywa informacje.

130
Artur i Monika są zaskoczeni, kiedy okazuje się, że Rafał jest właścicielem kamienicy. Od kiedy Cezary i Góra zamieszkali razem, wciąż się kłócą. Zawieszenie broni następuje, gdy dowiadują się o podwyżce czynszu. Monika zastanawia się, czy możliwe jest wpisanie kamienicy do rejestru zabytków. Odwiedza specjalistę w tej dziedzinie. Kazik jest pochłonięty pracą; Basia bardzo za nim tęskni. Artur próbuje przekonać Rafała, by zaniechał podwyżki czynszu. Po niepowodzeniu postanawia wesprzeć mieszkańców kamienicy.

131
Artur grozi Rafałowi, że będzie musiał odejść z firmy, jeżeli nie odstąpi od zamiarów dotyczących kamienicy. Rencista w rozmowie z Moniką sugeruje, że w piwnicy mogą znajdować się dokumenty świadczące o tym, że w kamienicy mieszkał kiedyś znany malarz. Monika i Artur postanawiają przeszukać piwnice i dokonują odkrycia. Przed kamienicą trwa protest mieszkańców. Rafał czuje się zagrożony i wzywa policję.

132
Mieszkańcy kamienicy namawiają Monikę, by dołączyła się do podziękowań dla Artura za jego interwencję. Rafał zamierza odejść z firmy. Artur obawia się, że po odejściu Sagowskiego straci kontrolę nad jego działaniami. Konstancja przygotowuje się do udzielenia wywiadu podrzędnej gazecie na temat Artura i dzieci.

133
Artur usiłuje przekonać Rafała, że nie powinien rezygnować z pracy w firmie, ponieważ może mieć trudności z utrzymaniem kamienicy. Rafał obiecuje przemyśleć decyzję. Konstancja udziela wywiadu. Laura dzwoni do Moniki, by zasięgnąć rady w sprawach sercowych dotyczących Kacpra. Rafał ostatecznie postanawia zostać w firmie. Informuje o tym Artura.

2 odpowiedzi do “Prosto w serce 129-133”

  1. Drogi Adminie, pragnę zgłosić błąd, którego się dopatrzyłam czytając streszczenia odcinków. Odc. 130 i 131 mają tę samą recenzję 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *