Prosto w serce 134-138 streszczenia odcinków

Konstancja stawia Arturowi ultimatum! Monika chce wyjechać do Las Vegas, a Feliks przechodzi kryzys wieku średniego.
Co jeszcze wydarzy się w najnowszych odcinkach? Poniżej streszczenia.

134
Artur jest zły na Konstancję za wywiad, którego udzieliła jednemu z brukowców. Kobieta nie zamierza niczego prostować. Mówi Arturowi, że nadal będzie kreować się na idealną żonę i matkę. Radzi mężczyźnie, żeby z nią współpracował, bo tylko tak będzie mógł odzyskać dzieci. Hanię boli ząb, ale dziewczynka za nic nie chce otworzyć buzi u dentysty. Monika ratuje sytuację. Gdy jest już po wszystkim, Hania z radością opowiada o tym Konstancji.

135
Konstancja ma pretensje do Artura, że ciągle spotyka się z Moniką. Stawia Arturowi ultimatum – ona i dzieci albo Monika. Dla pewności postanawia go śledzić. Tymczasem w kamienicy, w której mieszkają Monika i Cezary, pęka rura. Cezary, w imieniu mieszkańców, prosi Monikę, żeby poprosiła Artura o pomoc w jej naprawieniu. Kacper i Laura nadal flirtują. Dziewczyna nie podjęła jeszcze decyzji co do ich wspólnej nocy. Artur coś przeczuwa, dlatego postanawia przeprowadzić z Kacprem rozmowę o odpowiedzialności.

136
Artur wysłuchuje warunków Konstancji, która zakazuje mu kontaktów z Moniką. Prosi o możliwość ostatniego spotkania. Milewska udaje się do Konstancji, by ta pozwoliła jej zobaczyć się z dziećmi. Mówi Konstancji, że wyjedzie do Las Vegas, prawdopodobnie z Cezarym. Artur spotyka się z Mateuszem. Razem dochodzą do wniosku, że Konstancja z kimś się spotyka.

137
Artur ma już dość zachowania Konstancji. Mężczyzna postanawia coś z tym zrobić i układa pewien plan. Wtajemnicza w go tylko Mateusza. Dzieci martwią się rozstaniem Artura i Moniki, zamierzają ratować ich miłość. Tymczasem Feliks postanowił zmienić swoje życie. Zachowuje się teraz i wygląda zupełnie inaczej. Konstancja bierze zachowanie Artura za dobrą passę i nieświadoma tego, że jest śledzona przez Mateusza spotyka się z Czarkiem.

138
Kuba i Laura postanawiają zorganizować Monice i Arturowi romantyczny wieczór w hotelu. Gubią przygotowane dla nich zaproszenie, dlatego osobiście mówią im, gdzie i kiedy mają się zjawić. Dzieci nie wiedzą, że Konstancja znalazła zaproszenie i zamierza je wykorzystać. Aneta ma coraz większe problemy ze zrozumieniem przemiany Feliksa i jego kryzysu wieku średniego. Próbuje namówić go na spokojniejsze spędzanie wspólnego czasu.

2 odpowiedzi do “Prosto w serce 134-138 streszczenia odcinków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *