Prosto w serce 139 – 143 streszczenia odcinków

Kolejny ślub Artura, wyjazd Moniki i pozew o molestowanie seksualne.
Co nas czeka w najnowszych odcinkach? Przeczytajcie streszczenia.

139
Konstancji i Cezaremu udaje się ukryć, zanim Artur i Monika wchodzą do pokoju. Sagowski nie zamierza się poddać i nie rezygnuje z planu przyłapania Konstancji na zdradzie. Męźczyźnie udaje się ustalić, że to Czarek może być jej kochankiem. Prosi Mateusza o pomoc. Ustalają, że mogą go znaleźć w kamienicy. Na miejscu spostrzegają Czarka i Konstancję w miłosnym uniesieniu.

140
Mateusz dziwi się, dlaczego Artur nie chce wykorzystać zdjęć kompromitujących Konstancję. Namawia go do działania. Jednak ten ma inny plan. Adam, kuzyn Artura, niespodziewanie przyjeżdża z USA i przedstawia pomysł na wspólny biznes. Monika stara się o wizę do USA. Czarek jest rozżalony, że Milewska trzymała to przed nim w tajemnicy. Feliks jest zafascynowany judo. Prosi Żanetę o pokazanie kilku chwytów. Rafał widzi w tym okazję do kolejnej intrygi.

141
Konstancja nie przyjmuje nagłych oświadczyn Artura. Prosi go o czas do namysłu. Artur zamierza osiągnąć zamierzony cel, nawet gdyby musiał udawać miłość do Konstancji. Tymczasem Monika, dzięki pomocy Adama, dostaje amerykańską wizę. Wyjazd do Las Vegas staje się możliwy. Adam próbuje przekonać Artura do zbudowania energooszczędnego osiedla.

142
Konstancja przyjmuje oświadczyny. Artur nalega na bliski termin ślubu. Projekt Adama zostaje przyjęty, ale trzeba zaciągnąć kredyt na budowę osiedla. Bez zgody tajemniczego udziałowca firmy będzie to niemożliwe. Aneta jest wściekła na Feliksa, że rozebrał się przed Żanetą. Wyjaśnienia pogrążają mężczyznę. Artur stara się porozmawiać z Moniką, ale ona unika kontaktu. Koncentruje się na przygotowaniach do wyjazdu do USA. Wkrótce dowiaduje się o ślubie Artura.

143
W dniu ślubu Artur wyznaje Adamowi, że kocha Monikę, a żeni się z Konstancją wyłącznie ze względu na dzieci. Adam przekonuje go, żeby tego nie robił. Mateusz przypomina Arturowi, dlaczego Sagowski musi zniszczyć Konstancję i po co bierze z nią ślub. Monika nie otwiera listu od Artura. Kobieta mówi Adamowi, że kiedyś kochała Artura, ale teraz za najważniejszy uważa wyjazd do Las Vegas. Feliks jest szantażowany przez Roberta, który chce 50 tysięcy złotych w zamian za wycofanie przez Żanetę pozwu o molestowanie seksualne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *