Prosto w serce 144-148 streszczenia

Wyjazd Moniki i decyzje Artura.
Co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach? Przeczytajcie streszczenia.

144

Konstancja jest zachwycona, że wreszcie wzięła ślub z Arturem, ale małżonek nie znajduje dla niej czasu. Aneta wybacza Feliksowi. Każe mu porozmawiać z Żanetą, by nakłonić ją do odrzucenia pozwu. Monika jest zrozpaczona. Nie zamierza otworzyć listu od Sagowskiego. Artur przekazuje Makowskiemu akt ślubu i prosi o przyspieszenie procesu adopcyjnego.

145

Andrzej Biernat zjawia się w “Sagowski Development”. Wszystko wskazuje na to, że jest zainteresowany propozycją wybudowania inteligentnego osiedla. Artur i Adam nie są pewni, czy mężczyzna ma dobre intencje. Cezary denerwuje się perspektywą wizyty w ambasadzie. Zastanawia się, jak nie stracić wizy. Basia chce pomóc Anecie i Feliksowi. Postanawia porozmawiać z Żanetą.

146
Artur dąży do tego, by zostać prawnym opiekunem dzieci i uniezależnić się od Konstancji. Cezary jest załamany, że nie dostał amerykańskiej wizy. Usiłuje przekonać Monikę, żeby nie wyjeżdżała bez niego do Las Vegas. Konstancja postanawia rozpocząć karierę w mediach. Zwraca się do Lala po radę.

147

Adam dowiaduje się, że Monika zmieniła termin wyjazdu. Jej samolot wylatuje do Stanów następnego dnia. Mężczyzna mówi o tym Arturowi. Monika spotyka się z Michałem Czewskim i rozmawia z nim o turnieju bokserskim. Artur dowiaduje się, że zostanie dopisany do wniosku adopcyjnego, jeśli przyjdzie do gabinetu sędziego z Konstancją.
148

Artur walczy o jak najszybsze dopisanie go do wniosku adopcyjnego, żeby móc konkretnymi deklaracjami powstrzymać Monikę przed wyjazdem. Tymczasem kobieta przygotowuje się do podróży – pakuje walizki, żegna się z bliskimi i chce pogodzić się z Konstancją. Po podpisaniu wniosku adopcyjnego Artur demaskuje zdradę żony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *