Prosto w serce 149 – 153 streszczenia odcinków

Rozprawa adopcyjna i rady Lalo.
Co nas czeka w kolejnych odcinkach? Poniżej streszczenia.

149
Konstancja nie ma argumentu tłumaczącego zdradę. Artur chce jak najszybciej wyjaśnić Monice to nieporozumienie, ale Konstancja mu to utrudnia. Już tylko kilka godzin dzieli Monikę od podróży do USA. Basia i Gośka przygotowują pożegnalny posiłek, wręczają jej prezenty. Lalo sądząc, że sprawi Wiki niespodziankę, przyprowadza Mateusza. Dziewczyna nie jest zainteresowana. Nie chce wracać do dawnego związku.

150
Artur rusza samochodem za odjeżdżającą na lotnisko Moniką. Monika jedzie taksówką z Adamem, który wyjawia jej, że Artur chce jej osobiście coś ważnego powiedzieć. Monika czeka na niego do ostatniej chwili. Konstancja szuka pocieszenia w ramionach Cezarego.

151
Artur zamierza jechać za Moniką do Las Vegas. Adam pomaga mu w kupnie biletu. Konstancja i Czarek zastanawiają się, czy Artur byłby rzeczywiście zdolny do szantażu. Lalo uczy Mateusza, jak powinien rozmawiać z kobietami, by udało mu się dotrzeć do Wiki. Gdy Artur jest gotowy do wyjazdu i żegna się z dziećmi, dzwoni do niego mecenas Makowski. Informuje go, że rozprawa adopcyjna odbędzie się za dwa dni.

152
Artur sądzi, że Konstancja zachowa się w sądzie lojalnie. Myli się, ponieważ Konstancja lekceważy go i stawia kolejne warunki. Artur podejmuje wyzwanie. Jego pierwszy krok to wyrzucenie Czarka z pracy. Mateusz odmieniony i uświadomiony emocjonalnie próbuje zbliżyć się do Wiki. Spędzają romantyczny dzień, świetnie się bawiąc. Artur stara się działać precyzyjnie i konsekwentnie. Stawia Konstancji konkretne żądania.

153
Rozpoczyna się rozprawa sądowa. Zeznaje Laura, Kuba i kurator Ewa Ekert. Konstancja jest niezdecydowana, czy zeznawać tak, jak tego oczekuje Artur. Andrzej zasięga języka w firmie, co łączy Monikę z Arturem. Wypytuje Żanetę i Adama. Mateusz nadal udaje przed Wiki, że jest gejem. Kiedy myśli, że już wystarczająco zbliżył się do dziewczyny, ta organizuje mu randkę z Lalo. Ogłoszenie postanowienia sądu o adopcji przerywa gwałtowne wejście Konstancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *