Prosto w serce 182 – 186 streszczenia odcinków

Natalia i Artur? Kto pojedzie do Moniki? Co czeka Rafała?
Przeczytajcie streszczenia.

182

Hania mówi Arturowi i Natalii, że na koniec przedstawienia będą musieli się pocałować. Podczas pocałunku do domu Artura dzwoni Monika. Robert przeszkadza Rafałowi w organizacji konferencji. Tuż przed przyjściem dziennikarzy zmusza go do opuszczenia biura. Rafał zostawia konferencję w rękach nieprzygotowanej Żanety. Z urlopu wraca Feliks, czym bardzo zaskakuje Anetę. Przyjechał jej powiedzieć, że wraca do Afryki kopać studnie.

183

Artur i Natalia nie wiedzą, jak się zachować po tym, co zaszło podczas urodzinowego przedstawienia Filipa. Feliks przekonuje Anetę, by wyjechała z nim zagranicę. Monika dzwoni do Elżbiety. Prosi ją, by do niej przyjechała. Andrzej proponuje Elżbiecie, że pojadą tam razem. Robert proponuje Rafałowi współpracę – jeśli pomoże w zablokowaniu budowy osiedla, to Robert przestanie go szantażować Natalia i Artur rozmawiają o swoim pocałunku. Dociera do nich, że wszystko dzieje się za szybko.

184

Natalia jest gotowa zaangażować się w relację z Arturem, Artur ma wątpliwości. Firma żyje mającym nastąpić jutro otwarciem budowy. Tymczasem Feliks znajduje sposób żeby przekonać Anetę do wyjazdu do Afryki. Robert organizuje mistyfikację – razem z Rafałem zostawia na miejscu budowy ślady chronionego gatunku ptaka. Rafał jest przekonany, że zdobył haka na Roberta i teraz doprowadzi do jego aresztowania. Artur zaprasza Natalię na kolację, podczas której ona ponawia propozycję bycia razem.

185

Andrzej i Elżbieta odwiedzają Artura. Oznajmiają mu, że wyjeżdżają do Las Vegas, do Moniki. Chcą zbudować rodzinę na nowo. Artur życzy im powodzenia. Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia budowy osiedla. Rafał przedstawia Arturowi dowody na to, że Robert włamał się na teren budowy. W międzyczasie do firmy dociera wiadomość, że tuż obok terenu budowy znaleziono jaja zagrożonego gatunku ptaka. Do firmy przychodzi konserwator przyrody, który informuje, że budowa osiedla musi zostać wstrzymana.

186

W firmie ponure nastroje. Do Artura przychodzi przesyłka od Roberta – spis wszystkich świństw, które zrobił mu Rafał. Tymczasem do Las Vegas przyjeżdża Elżbieta. Monika mówi matce, że będzie miała dziecko z Arturem. Na razie jednak nie chce mu o tym mówić, chociaż Elżbieta namawia ją do tego. Elżbieta mówi Monice, że jej ojcem jest Andrzej Biernat. Wściekły Artur każe Rafałowi wynosić się z firmy i z życia.

5 odpowiedzi do “Prosto w serce 182 – 186 streszczenia odcinków”

  1. 187

    Monika postanowiła ,że powie Arturowi że jest z nim w ciąży Rafał chce przekonać Artura,że to co jest napisane w tej przesyłce to nieprawda jednak Artur nie da się tak łatwo przekonać.Natalia chcę się jeszcze bardziej zbliżyć do Artura.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *