Prosto w serce 187 – 191 streszczenia odcinków

Ślub, nowy związek Artura i kłopoty z firmą.
Co czeka nas w końcówce serialu? Przeczytajcie streszczenia.

187
Robert proponuje Arturowi dostarczenie dowodów dotyczących wstrzymania budowy osiedla w zamian za trzy miliony złotych. Tymczasem Aneta, Feliks i Natalia prowadzą poszukiwania mające potwierdzić winę Roberta. Czarek wiele czasu poświęca pracy. Rzadko bywa w domu, co powoduje konflikty z Konstancją. Rafał odchodzi z firmy. Żaneta w desperacji wyznaje Basi, że darzy Rafała sympatią.

188
Artur zwołuje konferencję prasową, by wyjaśnić przyczyny wstrzymania budowy osiedla. Konstancja wyprowadza się z kamienicy. Zdezorientowany Cezary prosi ją o rękę. Sagowski sprzedaje tureckiemu inwestorowi należące do niego udziały firmy. Konstancja i Cezary przygotowują się do ślubu. Natalia i Artur zostają partnerami. Monika postanawia przyjechać do Polski.

189
Sprzedaż firmy jest ciosem dla Artura. Po rozmowach z dziećmi i Natalią dochodzi on do wniosku, że to wydarzenie pomoże mu zacząć życie od nowa. Cezary prosi Górę, by był świadkiem podczas jego ślubu. Konstancja chciałaby, zaproponować rolę świadka Wiki, ale nie ma odwagi z nią porozmawiać. Rafał zajmuje się sprawami kamienicy. Wspólnie z Żanetą planują otwarcie tajemniczego lokalu.

190
Żaneta proponuje Konstancji i Czarkowi, by przyjęcie weselne odbyło się w jej barze. Pomysł zyskuje akceptację. Rozpoczynają się przygotowania. Nieoczekiwanie Konstancja zaczyna mieć wątpliwości dotyczące zawarcia małżeństwa z Cezarym. Artur pracuje w warsztacie Mateusza. Sagowski wyznaje przyjacielowi, że mimo iż jest z Natalią, nie potrafi zapomnieć o Monice. Wiki i Czarek dokładają starań, by przekonać Konstancję o słuszności poślubienia Cezarego.

191
Natalia zwierza się Żanecie z wątpliwości dotyczących związku z Arturem. Cezary ma kłopoty podczas nocy poślubnej. Z pomocą Góry udaje mu się zdiagnozować problem. Andrzej odwiedza Artura. Namawia go, żeby porozmawiał z Moniką. Rafał zachęca Żanetę, by po uroczystości weselnej zanocowała w jego mieszkaniu. Artur proponuje Natalii, żeby zamieszkała razem z nim i dziećmi. Monika przyjeżdża do Polski.

fot.TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *