Prosto w serce 36-40 streszczenia odcinków

Kto będzie w ciąży, kto zmieni pracę?
Jak dalej potoczą się losy Artura i Moniki? I co znowu wymyśli Rafał? Przeczytajcie streszczenia.

36

Monika postanawia zachować dystans w kontaktach z Arturem. Konstancja proponuje Monice pracę w butiku, który właśnie otwiera. Basia podsłuchuje rozmowę Konstancji z Rafałem i Robertem na temat ciąży. Jest przekonana, że kobieta spodziewa się dziecka. Tym sposobem Artur dowiaduje się, że jego narzeczona jest w ciąży. Postanawia z nią porozmawiać o wspólnej przyszłości.

37

Artur ze spokojem przyjmuje wiadomość o ciąży narzeczonej. Jest gotów zachować się z honorem. Chce przyjąć odpowiedzialność i założyć rodzinę. Monika rozpoczyna pracę w butiku. Konstancja, widząc, jak Artur przyjął informację o tym, że będzie ojcem jej dziecka, postanawia rzeczywiście zajść w ciążę. Oczekuje, że dzięki temu zbliżą się do siebie.

38

Monika ma wątpliwości, czy dobrze zrobiła, przyjmując pracę w butiku. Artur, odwożąc dzieci do szkoły, zauważa, że Kuba znów wagaruje. Mężczyzna idzie za chłopcem, który kieruje się do kamienicy dziewczyn. Spotyka się tam z Gośką. Konstancja ponownie próbuje uwieść Artura. Artur przychodzi z Moniką na otwarcie butiku.

39

Podczas otwarcia butiku Konstancja udziela wywiadu przybyłym dziennikarzom. Informuje ich o ślubie z Arturem, który wspólnie planują. Artur proponuje Monice, by wróciła do pracy w jego firmie. Ta, po zastanowieniu, decyduje się przyjąć propozycję. Otrzymuje stanowisko asystentki Artura. Basia zwierza się Gośce, że jest zauroczona Mariuszem. Prosi też koleżankę o pożyczenie sukienki. Aneta wyjaśnia z Moniką sprawę pobicia jej przez chłopaka.

40

Basia jest szczęśliwa z powodu udanej randki. Rafał knuje intrygę, w wyniku której Konstancja wyjawia Wiki, że nie spodziewa się dziecka Artura. Mężczyzna oszukuje Konstancję, twierdząc, że popiera jej postępowanie. O tym samym zapewnia Wiki. Do firmy przyjeżdża pan Sahin, z którym Artur negocjuje warunki kontraktu.

fot.http://pws.plejada.pl/

4 odpowiedzi do “Prosto w serce 36-40 streszczenia odcinków”

  1. Ja tam to wiedziałam. Czyli przydałoby się zrobić artykuł o tym, którzy aktorzy serialowi są ze sobą również w życiu prywatnym 🙂 Dzięki za pomysł Ines

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *