Prosto w serce 41-44 streszczenia

Co knuje Rafał? Jak zakończy się powrót na tor wyścigowy Artura? I kto ma złamane serce?
Przeczytajcie streszczenia.

41

Konstancja przyznaje się Arturowi, że jej ciąża była kłamstwem. Oskarża Rafała, że to on ją namówił, by udawała, że spodziewa się dziecka. Czarek kończy swój pierwszy dzień w nowej pracy. Od razu zaczyna narzekać. Kuba jest załamany tym, że Gośka całowała się z Mariuszem. Rafał namawia go, by poszedł z nim do baru. Potem informuje o tym Roberta, co kończy się wizytą pracownicy ośrodka adopcyjnego u Artura.

42

Pani Broniec z ośrodka adopcyjnego kontroluje sytuację dzieci w rodzinie Artura. Nic nie budzi jej zastrzeżeń. Robert namawia Rafała do kolejnej intrygi. Przekupują Cezarego, by podmienił dokumenty, co zniweczy kontrakt z Turkami. Monika jest oburzona, gdy odkrywa, że jej były partner brał udział w akcji podmiany teczek.

43

Artur i Monika umawiają się na swoją pierwszą prawdziwą randkę. Gośka i Basia przygotowują dziewczynę do romantycznej kolacji. Tymczasem Czarek razem z Niną szukają sposobu, by Milewska do niego wróciła. Również zrozpaczona Konstancja chce powstrzymać Artura przed wyjściem na spotkanie z Moniką.

44

Artur wyznaje Monice, że zamierza wziąć udział w jeździe testowej nowego samochodu. Dziewczyna daje mu na szczęście łańcuszek, który należał do jej matki. Para umawia się na kolejną randkę. W firmie wszyscy są podekscytowani powrotem Sagowskiego na tor wyścigowy i oglądają transmisję telewizyjną z tego wydarzenia. Zaniepokojona Monika nie jest w stanie patrzeć na ryzykującego Artura. Wkrótce Basia informuje ją, że miał on wypadek.

fot.http://pws.plejada.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *