Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które połączą jedną z par.
Co czeka bohaterów w odcinkach od 14 marca?
Przeczytajcie streszczenia.

51
Monika jest wciąż pod wrażeniem striptizu Artura, nie przyjmuje jednak jego przeprosin. Rozbawiona Aneta całuje Feliksa. Podczas świątecznych zakupów Laura spotyka swoją dawną koleżankę z domu dziecka, Sabrinę. Dziewczyna jest w potrzebie i prosi ją o pomoc. Monika i Nina przygotowują wigilijne potrawy. Milewska wspomina swoje ostatnie święta w domu dziecka.

52

W firmie Sagowski Development trwają przygotowania do świąt. Aneta i Feliks opowiadają sobie o wspaniałych rodzinnych kolacjach wigilijnych, które rzekomo czekają ich w domach. Kłamstwo wychodzi na jaw, gdy przypadkowo spotykają się na ulicy. Oboje spacerowali samotnie. Konstancja szykuje się do świąt w domu Artura. Ma zastąpić Krystynę, która pojechała z Kacprem do rodziny.

53

Monika i Artur są uwięzieni w windzie. W chwili, gdy prawie dochodzi między nimi do pocałunku, Feliks otwiera drzwi. Po rozmowie z Konstancją Cezary nalega, by Monika powiedziała mu, co tak naprawdę łączy ją z Sagowskim. Aneta spędza noc z Feliksem. Mężczyzna wyjawia jej, że Wanda ma problemy psychiczne.

54

Sabrina, znajoma Laury z domu dziecka, namawia swoich kolegów z dzielnicy, by pomogli jej okraść dom Sagowskiego. Po pełnej emocji rozmowie z Rafałem Artur wybiega z firmy. Konstancja nie może się na niego doczekać na lotnisku. Tymczasem Wiki jest podekscytowana wizją wspólnej przygody w Las Vegas.

fot.http://pws.plejada.pl