Nowa kobieta w życiu Artura? Co knuje Rafał. Kto się oświadczy?
Poniżej streszczenia odcinków.

55

Okazuje się, że policjanci zamiast włamywaczy pomyłkowo aresztowali Kubę i Kacpra. Artur jedzie do aresztu, by wyjaśnić sprawę. Laura martwi się o Sabrinę, która wskazała włamywaczy. Kobieta obawia się, że mogą oni zrobić dziewczynie krzywdę. Do firmy przychodzi Wanda. Jest w trakcie terapii, której częścią ma być pogodzenie się z demonami przeszłości. Czarek przyjeżdża do domu Artura z dokumentami.

56

Cezary dochodzi do wniosku, że musi zrobić coś, aby zaimponować Monice. Laura postanawia pomóc Sabrinie, która ma poważne kłopoty. Monika i Artur ją wspierają. Rafał wpada na pomysł, by wziąć udział w przetargu na budowę parkingów wokół stadionu. Artur dowiaduje się, że Kuba znowu ma problemy w szkole.

57

Cezary przygotowuje niespodziankę dla Moniki. Artur spotyka się z wychowawczynią Kuby. Dowiaduje się, że Kuba jest zagrożony z dwóch przedmiotów. Rozmowa dotyczy także wielu innych problemów chłopca w szkole. Rafał spotyka się z Wandą. Okłamuje ją, mówiąc, że Feliks i Aneta są w sobie zakochani. Wanda przychodzi do firmy i urządza Anecie awanturę. Feliks rozdziela kobiety i prosi Wandę, by wyszła.

58

Rafał przygotowuje prezentację na przetarg. Prowokuje Wandę do kolejnej awantury z Anetą. Ta jest zrozpaczona. Laura chce poprawić los Sabriny. Informuje ją, że czeka na nią praca, a ona sama może zamieszkać w domu Artura. Rafał i Artur wygrywają przetarg. Okazuje się, że brała w nim również udział piękna kobieta - Tamara, która jest dawną znajomą Artura.

59

Cezary zaprasza Monikę do restauracji na uroczystą kolację. Spotykają tam Artura z Tamarą. Monika nie potrafi opanować emocji i psuje atmosferę. W rezultacie przeprasza Cezarego, że zepsuła spotkanie, które przygotował. Sabrina mieszka w domu Artura, powodując nieporozumienia Laury z Kubą. Sabrina jedzie na rozmowę kwalifikacyjną do agencji aktorskiej. Laura jej towarzyszy. Tamara odwiedza Artura w jego firmie. Prosi go o udostępnienie sali konferencyjnej na kilka godzin. Monika jest zazdrosna.

60

Monika jest świadkiem pocałunku Artura i Tamary. Zszokowana wybiega z firmy. Artur ma żal do Tamary. Ta udaje skruchę i twierdzi, że źle zrozumiała ich relację. Monika jest rozczarowana zachowaniem Artura. Dochodzi do wniosku, że zauroczenie nim było błędem. Czarek w romantyczny sposób prosi Monikę o rękę.

fot.pws.tvn.pl