Prosto w serce 55 – 60 streszczenia odcinków

Nowa kobieta w życiu Artura? Co knuje Rafał. Kto się oświadczy?
Poniżej streszczenia odcinków.

55

Okazuje się, że policjanci zamiast włamywaczy pomyłkowo aresztowali Kubę i Kacpra. Artur jedzie do aresztu, by wyjaśnić sprawę. Laura martwi się o Sabrinę, która wskazała włamywaczy. Kobieta obawia się, że mogą oni zrobić dziewczynie krzywdę. Do firmy przychodzi Wanda. Jest w trakcie terapii, której częścią ma być pogodzenie się z demonami przeszłości. Czarek przyjeżdża do domu Artura z dokumentami.

56

Cezary dochodzi do wniosku, że musi zrobić coś, aby zaimponować Monice. Laura postanawia pomóc Sabrinie, która ma poważne kłopoty. Monika i Artur ją wspierają. Rafał wpada na pomysł, by wziąć udział w przetargu na budowę parkingów wokół stadionu. Artur dowiaduje się, że Kuba znowu ma problemy w szkole.

57

Cezary przygotowuje niespodziankę dla Moniki. Artur spotyka się z wychowawczynią Kuby. Dowiaduje się, że Kuba jest zagrożony z dwóch przedmiotów. Rozmowa dotyczy także wielu innych problemów chłopca w szkole. Rafał spotyka się z Wandą. Okłamuje ją, mówiąc, że Feliks i Aneta są w sobie zakochani. Wanda przychodzi do firmy i urządza Anecie awanturę. Feliks rozdziela kobiety i prosi Wandę, by wyszła.

58

Rafał przygotowuje prezentację na przetarg. Prowokuje Wandę do kolejnej awantury z Anetą. Ta jest zrozpaczona. Laura chce poprawić los Sabriny. Informuje ją, że czeka na nią praca, a ona sama może zamieszkać w domu Artura. Rafał i Artur wygrywają przetarg. Okazuje się, że brała w nim również udział piękna kobieta – Tamara, która jest dawną znajomą Artura.

59

Cezary zaprasza Monikę do restauracji na uroczystą kolację. Spotykają tam Artura z Tamarą. Monika nie potrafi opanować emocji i psuje atmosferę. W rezultacie przeprasza Cezarego, że zepsuła spotkanie, które przygotował. Sabrina mieszka w domu Artura, powodując nieporozumienia Laury z Kubą. Sabrina jedzie na rozmowę kwalifikacyjną do agencji aktorskiej. Laura jej towarzyszy. Tamara odwiedza Artura w jego firmie. Prosi go o udostępnienie sali konferencyjnej na kilka godzin. Monika jest zazdrosna.

60

Monika jest świadkiem pocałunku Artura i Tamary. Zszokowana wybiega z firmy. Artur ma żal do Tamary. Ta udaje skruchę i twierdzi, że źle zrozumiała ich relację. Monika jest rozczarowana zachowaniem Artura. Dochodzi do wniosku, że zauroczenie nim było błędem. Czarek w romantyczny sposób prosi Monikę o rękę.

fot.pws.tvn.pl

8 odpowiedzi do “Prosto w serce 55 – 60 streszczenia odcinków”

  1. niee podoba mi sie ta cala taamaraa juz jej nie lubie choc nie widzialam baby ale ona i tak nie wygra chociaz artur skoro dal szanse monice nie powinien dać sie sprowokowac tamarze zeby sie pocałowali on jest winny a tamara cwana tak jak konstancja ale mimo wszystko mam nadzieje ze konstancja bedzie z czarkiem a monia z arturm a TA CAŁA TAMARA OD ARTURA TO WARUJ JAK BY TO ŁADNIE VIOLETTA Z BRZYDULKI OKREŚLIŁA HAHAHAHA

  2. …… omg, luz bluz, monika i tak będzie z arturem na koniec, ale konstancja z czarkiem na pewno nie 😀 ale mnie ktoś ubawił…

  3. to aneta i felix nie beda ze sb? bo przeciez wczesniej bylo ze spedzili noc wiec nie kumam. po prostu uwielbiam agate kulesze i krzysztofa stelmaszyka – sa swietni!

  4. w oryginale monika jest z arturem, a konstancja z cezarym ;D tutaj pewnie tez tak bedzie, ale zostalo jezcze 150 odcinkow, wiec do sielanki to jeszcze daleeeko ;D ja tez chcialabym, zeby monia byla z arturem, ale mysle, ze po 10 odcinka by nam sie to znudzilo 😉 a tak bedzie ciekawie! ;D

  5. Mi to się tam nie podoba ta cała Sabrina po czymś takim jak Artur może ja przyjąć pod swój dach? Zresztą Artur to down on adoptuje cały świat nawet Kraba xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *