Prosto w serce 61 – 64 streszczenia odcinków

Przygotowania do ślubu, wygrana pieniężna i udział w teleturnieju. Co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach?
Przeczytajcie streszczenia.

61

Przy wsparciu Niny Czarek z entuzjazmem rozpoczyna przygotowania do ślubu i wesela. Gośka krytykuje decyzję Moniki, Basia uważa, że to rozsądny krok ku stabilizacji. Potwierdzają się podejrzenia Rafała dotyczące bankructwa Tamary. Mężczyzna próbuje się zorientować, jakie są jej zamiary. Podczas rozmowy przyznaje, że szanse Artura na adopcję znacznie wzrosną, gdy się ożeni.

62

Artur jest zaskoczony propozycją ślubu z Tamarą. Okazuje się, że Wiki wygrała sporą sumę pieniędzy w Las Vegas. Rafał jest szczególnie zainteresowany jej wygraną. Cezary zajęty jest przygotowaniami do ślubu. Uzgadnia z Moniką listę gości, dom weselny, projekty zaproszeń. Artur przyjeżdża do Moniki. Tymczasem Rafał robi wszystko, co w jego mocy, żeby zdyskredytować Tamarę. Przedstawia Arturowi dowody na to, że Tamara zamierzała go oszukać.

63

Tamara usiłuje szantażować Artura. Cezary dowiaduje się, że został zaproszony do eliminacji teleturnieju. Kuba, mimo starań, nie zdaje egzaminów z chemii i fizyki. Monika dowiaduje się, że lokal, w którym pracuje Gośka, jest okryty złą sławą. Próbuje przekonać koleżankę, by zrezygnowała z tej pracy.

64

Monika z Gośką próbują niepostrzeżenie wydostać się z klubu. Niechcący są jednak świadkami rozmowy szefa, dotyczącej dziwnych interesów. Czarek bierze udział w teleturnieju. Bardzo mu zależy, by zdobyć nagrodę, którą przeznaczyłby na pokrycie kosztów wesela. Podczas nagrania pozdrawia narzeczoną Monikę Milewską, i mówi na co chciałby przeznaczyć nagrodę.

fot.http://pws.plejada.pl

Jedna odpowiedź do “Prosto w serce 61 – 64 streszczenia odcinków”

  1. wiem, ze to jest adaptacja argentynskiego serialu, ale uwazam, ze powinien byc on stworzony na nasze realia, bo robi sie zbyt poludniowo-amerykansko… ;p
    np brzydule potrafili zrobic tak by sprawiala wrazenie polskiego serialu ^^
    tak czy inaczej serial swietny i juz sie nie moge doczekac nastepnych odcinkow i streszczen! ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *