Prosto w serce 65 – 70 streszczenia odcinków

Konstancja nauczycielką chemii? Kolejne pomysły Rafała na skłócenie Moniki i Artura + nowe postacie.
Co wydarzy się na początku kwietnia? Przeczytajcie streszczenia.

65

Monika i Gośka zostają porwane. Gośce udaje się uwolnić i zawiadomić policję. Wiki przyjeżdża z Konstancją do kamienicy, by dać jej prezent, który przywiozła dla Basi z Las Vegas. Konstancja nie chce wejść do mieszkania Moniki. Zatrzymuje się na klatce schodowej, gdzie spotyka Cezarego. Artur uwalnia Monikę z rąk porywaczy i zawozi do domu.

66

Monika obiecuje Arturowi, że niedługo wyjaśni sytuację osobistą. Nina prosi Cezarego, by przyznał się do romansu z Konstancją. Odbywa się rozprawa sądowa dotycząca adopcji. Zdaniem sędziego na niekorzyść Artura świadczy brak żony, a także to, że Kuba nie osiąga wymaganych wyników w nauce. Konstancja proponuje, że nauczy Kubę chemii, sądząc, że dzięki temu zyska w oczach Artura.

67

Monika i Artur idą do ambasady na kolację, która okazuje się wielką wpadką towarzyską Moniki i kończy się skandalem. Artur jednak nie zauważa niezręczności kobiety. Jest zachwycony jej urokiem i temperamentem. Następnego dnia w prasie ukazują się zdjęcia i złośliwe komentarze dotyczące wydarzeń w ambasadzie.

68

Rafał i Robert wpadają na pomysł, jak poróżnić Monikę z Arturem. Zatrudniają atrakcyjnego uwodziciela, Żonkila. Zadaniem mężczyzny jest okazywanie względów Monice, by ją oczarować i uwieść. Artur oczekuje od Moniki poważniejszej deklaracji dotyczącej ich uczuć. Konstancja w pomysłowy sposób uczy Kubę przedmiotów ścisłych.

69

Okazuje się, że Czarek nie usłyszał wiadomości Moniki a propos rozstania. Zmorzył go sen. Konstancja idzie z Kubą na egzamin. Artur próbuje dowiedzieć się, dlaczego Monika go unika. Żonkilowi udaje się zaprosić Monikę na basen. W ślad za nimi udaje się Artur.

70

Artur zabiera Monikę z basenu i wynajmuje pokój w hotelu, żeby mogli się osuszyć. Żonkil wraca do firmy i informuje Rafała i Roberta o nieudanej misji. Po otrzymaniu tej wiadomości mężczyźni informują Czarka, że Monika jest sam na sam z Arturem w hotelu.

fot.http://pws.plejada.pl/

7 odpowiedzi do “Prosto w serce 65 – 70 streszczenia odcinków”

  1. Pietruszka, „Przepis na życie” jest z wyprzedzeniem za darmo na vod.onet.pl, a to lepsze od streszczeń 😀
    A poza tym, polecam serwis filmpolski.pl

  2. Admin 🙂 dzięki za streszczenia…
    Oj będzie się działo.. Ale przewrotne jest to, że działania Rafała i Roberta przynoszą odwrotny skutek do zamierzonego i zbliżaja do siebie Monikę i Artura 😀

  3. kiedy będą następne? ;> jestem strasznie ciekawa czy w końcu Artur i Monika będą choć przez moment razem tak oficjalnie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *