Prosto w serce 82 – zwiastun

Laura odwiedza Monikę i przeprasza ją za zachowanie Artura. Rafał wprowadza nowe zasady w firmie. Tym sposobem zamierza zniechęcić Anetę i Feliksa do pracy. Cezary organizuje salkę treningową dla Moniki. W tym celu wynosi z sali prób instrumenty zespołu “Cztery serca”. Artur odwiedza Monikę.

Proponuje, by zapomnieć o nieporozumieniach. Milewska jednak nie chce z nim rozmawiać. Czarek znajduje w gazecie ogłoszenie, z którego wynika, że ktoś z rodziny szuka Moniki Milewskiej.

[exp link=”http://www.onet.pl/_mmv/1174747940,19,1.flv”]

2 odpowiedzi do “Prosto w serce 82 – zwiastun”

  1. Artur za dużo złych słów powiedział i teraz zwykłe „przepraszam” nie wystarczy. Faceci za długo myślą.
    Wspaniałe rady udzielał Laurze, a dopiero wolne jak żółw do niego samego dotarły.
    Rafał z Żonkilem w butonierce – cudna para 😉
    Irytuje mnie Nina. Inteligentna i mądra kobieta, a zachowuje się jakby miała upośledzonego syna i robi wszystko, aby po jej śmierci nie został sam. W Monice widzi idealną opiekunkę dla niego.

  2. Zgadzam sie z tiramisu Nina mnie tez denerwuje. Czarek w tym wszystkim tylko przeszkadza a Artur to zwykly ciec ktory mysli ze jak zrobi slodkie oczka i powie pokornie przepraszam to wsztscy wszystko mu wybacza ale swiat Moniki rzadzi sie innymi prawami niz swiat bogatego i obytego Artura a meszczyzni to bezmozgowce a to tez swoje robi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *