Prosto w serce 85-88 streszczenia

Poszukiwania rodziny Moniki, kolejne knowania Rafała i Roberta i Konstancji.
Co wydarzy się w następnych odcinkach?
Przeczytajcie.

85

Monika zdobywa adres kobiety, która jej poszukiwała, zamieszczając ogłoszenie. Rafał i Robert układają plan, który pozwoli im przejąć firmę Sagowski Development. Konstancja próbuje zakończyć romans z Czarkiem. Artur dowiaduje się, że Monika jest wychowanką domu dziecka i wyjeżdża, by odszukać matkę.

86

Monika zjawia się w miejscu, gdzie, jak sądzi, mieszka jej matka. Niestety, nie zastaje jej w domu. Tymczasem Rafał i Robert usiłują wykupić akcje Sagowski Development. Marcin Drozd wraz z Zadwornym inwigilują firmę Artura. Szukają sposobu, by go pogrążyć. Monika obawia się spotkania z matką – nie widziała jej tyle lat. Ciotka próbuje ją przekonać, że to słuszna decyzja.

87

Artur i Monika wracają ze spotkania z ciotką. Monika jest bardzo zasmucona, ponieważ nie uzyskała zbyt wielu informacji o matce. Marcin Drozd próbuje dotrzeć do Wiki, posiadaczki kluczowego pakietu akcji Sagowski Development. Konstancja dowiaduje się o wspólnym wyjeździe Moniki i Artura. Knuje zemstę.

88

Sagowski Development jest spółką akcyjną zagrożoną tzw. wrogim przejęciem. 40% akcji firmy wykupił Sebastian Zadworny, 60% nadal jest w rękach Sagowskich. Aby Zadworny nie przejął pakietu większościowego, rodzina musi być jednomyślna. Artur jest w coraz trudniejszej sytuacji, a Zadworny przy pomocy Drozda usiłuje wykupić brakujące mu udziały od Wiki. Monika, przy niewielkiej pomocy Anety, znajduje genialne rozwiązanie.

6 odpowiedzi do “Prosto w serce 85-88 streszczenia”

  1. Intensywnie myślę o pomysłach nad nowymi serialami (taki artykulik) 😉 I stąd ta Violetta. Dziękuje Oczko poprawione.

  2. gdyby ktoś z was oglądał BrzydULĘ to wiedział by że Konstancja i Violetta jest grana przez tą samą aktorkę ;p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *