Prosto w serce 89 – 93 streszczenia odcinków

Przygotowania do ślubu, szantaż Rafała i wyjazd do Las Vegas. Co jeszcze zobaczymy w najnowszych odcinkach?

89

Okazuje się, że Wiki uratowała firmę. Po zebraniu rady nadzorczej Artur powraca na stanowisko prezesa. Sagowski próbuje pogodzić się z Moniką, której pośrednio zawdzięcza ocalenie firmy. Monika ma kłopoty finansowe i za namową Gośki rozważa powrót do firmy. Rafał jest zirytowany, że pracownicy chętniej widzą Artura, niż jego, na stanowisku prezesa. Konstancja przedstawia Rafałowi Lamberta Lorka z firmy Lalo Wedding, którego zatrudniła do pomocy przy organizacji wesela.

90

Cezary bierze udział w konkursie radiowym i wygrywa drogą wycieczkę. Postanawia spieniężyć nagrodę i kupić dla siebie i Moniki bilety lotnicze do Las Vegas. Zdaniem Lala wesele Artura i Konstancji powinno się odbyć w najmodniejszym miejscu w mieście. Monika dowiaduje się o pieniądzach, które Nina otrzymała od Konstancji. Artur odwiedza Monikę, by wyjaśnić sytuację. Milewska oznajmia mu, że wyjeżdża do Las Vegas. Powodem tej decyzji jest jego ślub z Konstancją.

91

Artur i Monika rozstają się, ale zastanawiają się, czy podjęli słuszne decyzje. Monika wciąż jest niezdecydowana, czy wyjechać do Las Vegas. Rafał, widząc wzmożone przygotowania Konstancji do ślubu z Arturem, postanawia ją kontrolować. W tym celu zamierza zbliżyć się do Lala, by mieć Konstancję na oku. Stawka rośnie, kiedy okazuje się, że Rafał musi szybko spłacić zaciągnięty dług.

92

Czarkowi nie udało się zdobyć pieniędzy na wyjazd do Las Vegas. Monika decyduje, że będzie walczyć na ringu z Panterą, a za wygrane pieniądze zamierza kupić bilety do USA. Kuba wypytuje Kacpra o upodobania Gośki, by zrobić jej niespodziankę. Zakrada się do jej pokoju, przypadkowo słyszy nieprzyjemną dla siebie rozmowę dziewczyn. Rafał i Robert, korzystając z nagrań głosu Konstancji, wyciągniętych z poczty głosowej, umawiają Konstancję i Czarka na randkę.

93

Mając kompromitujące zdjęcia Konstancji z Czarkiem, Rafał szantażuje ją, grożąc ich ujawnieniem. Konstancja wpada na pomysł, jak zdobyć pieniądze. Sprzedaje wywiad i sesję zdjęciową Artura Sagowskiego z rodziną miesięcznikowi „Celebryci”. Mimo licznych komplikacji i niechęci Artura do tego przedsięwzięcia, przyszła para młoda i jej prawie adoptowane dzieci siadają przed obiektywem. Kuba nie może pogodzić się z faktem, że Gośka go lekceważy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *