Prosto w serce 94-97 streszczenia

Co spotka bohaterów w kolejnych odcinkach?
Poniżej streszczenia.

94

Artur ma dosyć przygotowań ślubnych. Jego wyobrażenia o uroczystości różnią się od oczekiwań Konstancji, która ma ekstrawaganckie pomysły. Rafał nie ma pieniędzy na spłacenie długów. Postanawia wykorzystać Konstancję, aby uwolnić się od wierzycieli. Gośka jest wściekła na Kubę. Ciotka Moniki przychodzi do Artura.

95

Artur postanawia doprowadzić do spotkania Moniki z matką. Zabiera dziewczynę do hotelu, w którym mieszka Elżbieta, jednak do spotkania nie dochodzi. Feliks stara się o względy Anety. Wprowadza w życie szalone pomysły, dzięki którym zamierza zdobyć jej serce. Rafał i Robert chcą się włamać do sejfu Artura.

96

Monika nie chce rozmawiać z matką, ale Artur nie daje za wygraną. Postanawia odnaleźć Elżbietę. Gośka coraz przyjaźniej traktuje Kubę. Wierzy, że dzięki jej pomocy chłopak wydorośleje. Rafał jest coraz bliższy poddania się. Ukrywa się u Wiki.

97

Monika ma spotkać się z matką, ale ucieka. Czarek prosi Ninę, by dała Monice list. Elżbieta napisała go do córki zaraz po jej urodzeniu. Kuba jest załamany historią z Gośką. Spędza męski wieczór z Arturem. Rafał idzie na spotkanie z kolegą z liceum, który teraz pracuje jako psychiatra.

6 odpowiedzi do “Prosto w serce 94-97 streszczenia”

  1. Mam już dość tego Rafała i jego intryg…
    A Artur mnie tak wkurza… Po co mu ten ślub? Rozumiem, że to dla dobra dzieci. Ale jest gotowy spędzić życie z kimś, kogo nie kocha?

  2. ile odcinkow ma byc w 1 sezonie (do wakacji)? i czy do tego czasu scenarzysci zdaza pogodzic Monie i Artura?? bo opornie im to idzie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *