Prosto w serce 98-103 streszczenia odcinków

Kolejne przygotowania do ślubu Artura i Konstancji – kto będzie świadkiem? Kto śledzi Gośkę?
Przeczytajcie co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu.

98
Monika spotyka się z matką i dowiaduje się, dlaczego została oddana do domu dziecka. Rafał gra z Zadwornym w koszykówkę o jego udziały w Sagowski Development. Ryzykuje utratę pieniędzy, które zamierza uzyskać ze sprzedaży domu rodzinnego. Monika dowiaduje się od Artura, że Elżbieta leży w klinice kardiologicznej. Lekarz nie chce jej powiedzieć, co dokładnie dolega jej matce. Basia idzie na randkę z Kazikiem.

99
Artur namawia Monikę, by wróciła do pracy. Ona jednak chce się skupić na zbliżającej się walce. Gośka ma kłopot z Kubą, który zaczął ją śledzić. Mężczyzna jest zazdrosny o Zbyszka. Rafał jest przekonany, że wygrał akcje Sagowski Development. Jednak, ku jego rozczarowaniu, Zadworny postanawia wycofać się z umowy. Zamierza sprzedać akcje temu, kto za nie więcej zapłaci. Artur uważa, że Monika powinna wybaczyć matce. Jeśli tego nie zrobi, kiedyś będzie żałowała. Stan zdrowia Elżbiety jest zły.
100
Monika przygotowuje się do walki z Panterą, z którą kiedyś przegrała. Jednak ciągle myśli o matce. Trwa licytacja akcji Sagowski Development. Artur myśli przez chwilę, że drugi inwestor to wymysł Zadwornego, który chce wyciągnąć od niego jak najwięcej pieniędzy. Matka Moniki dowiaduje się od Artura, że jej córka uprawia boks. Zaczyna sobie zdawać sprawę, że jej pojawienie się może mieć wpływ na wynik najbliższej walki. Monika mogła pomyśleć, że matka nie skontaktowała się z nią bezinteresownie.

101
Po walce Monika dowiaduje się od Artura o liście od matki. Myśli, że Elżbieta znów ją porzuciła. Nina radzi Monice, żeby przestała koncentrować się na przeszłości. Powinna skupić się na tym, co teraz jest najważniejsze. Artur chce się dowiedzieć, kto kupił akcje Sagowski Development. Konstancja przychodzi do firmy, żeby przymierzyć suknię ślubną. Artur ją zobaczył. Lalo postanawia pomóc Konstancji i Arturowi zwalczyć złą wróżbę.

102
Artur zgadza się, by Monika wróciła do pracy w Sagowski Development. Prosi Rafała, by został świadkiem na jego ślubie z Konstancją. Nina oznajmia Cezaremu, że postanowiła wyjechać do pracy do Holandii. Uważa, że robi to także dla jego dobra. Cezaremu trudno jest się z tym pogodzić, czuje się porzucony. Pracownica ośrodka adopcyjnego odwiedza dom Artura. Chce porozmawiać z nim i z dziećmi.

103
Konstancja nie może doczekać się ceremonii ślubnej. Jest przejęta myślą o wspólnym życiu z Arturem. Monika angażuje się w swoje obowiązki w firmie, ale przede wszystkim chce ustalić, dlaczego Artur zdecydował się na ślub z Konstancją. Artur odbiera obrączki od jubilera. Zaczyna panikować, ale opanowuje się – nie ma wyboru.

6 odpowiedzi do “Prosto w serce 98-103 streszczenia odcinków”

 1. Dziwnie jest prowadzona postać Artura.
  Wszyscy go dookoła oszukują (Rafał, Konstancja) i chociaż łapie ich na kłamstwie dalej im wierzy. A Monika oszukała go tylko raz i już ja posądza o wszystko co złe za każdym razem.
  Sam nie wie czego chce. W relacjach z Moniką, pan Zasadniczy i Tylko Szczera Prawda a w stosunkach z Konstancją Ciepłe Kluchy i Manipuluj Mną Dalej.
  Po cichu liczę, że nam tego nie zrobią i że nie dojdzie do ślubu K&A. Nie chcę aby było tak jak w SMV!

 2. Tiramisu, ja też po cichu wierzę, że nie dojdzie do tego ślubu! W Sos mi vida całkiem inaczej wyglądał ‚mus’ ślubu z Constanze… Mam nadzieje, że nasi scenarzyści chociaż to zrobią po swojemu… Chociaż generalnie nie wiem czy to nie zaburzyłoby fabuły, bo w SMV ich ślub był momentem kluczowym. Jednak mam nadzieję, że polscy scenarzyści potrafią wyjść obronną ręką z faktu uniknięcia ślubi K&A!

 3. NIE! KONCTANCJA NIE UCIEKNIE SPRZED OŁTARZA!!!!!
  Czytałam na innej stronie ze streszczeniami, że KOnstancja poślubi jakiegoś innego faciola, a jak Artur się o tym dowie, to już nie bedzie chciał znać KOnstancji.. :] Ale i tak wszyscy wiemy, że ochajta sie z Monia… ;D
  Pzdr.. ;D

 4. Konstancja po kilku głębszych zmieniła stan cywilny na „zamężna” i…nie ma zielonego pojęcia o tym xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *