Prosto w serce – następca BrzydUli!?

Bo w rolach głównych Filip Bobek, Małgosia Socha i Anna Mucha!, producentem wykonawczym serialu został Robert Wieczorek, który pracował wcześniej m.in. przy “BrzydUIi”.
(Akurat Muszki w BrzydUli nie było ale Filip Bobek w telenoweli gwarantuje poziom, o Małgosi już nie wspominając bo obecnie jest jedną z najlepszych aktorek).
Serial będzie emitowany w wiosennej ramówce 2011 – tym samym zastąpi Majkę, której historia zakończy się zimą – dokładnie o 17:55.
Kolejna dobra wiadomość

Serial powstanie na licencji argentyńskiego hitu “Sos mi vida” z Natalią Oreiro i Facundo Araną w rolach głównych. Serial pokazywany był w Polsacie i TV4  pod tytułem “Jesteś moim życiem”.

O czym to będzie historia?
Tym razem z domu mody przeniesiemy się… na RING! Anna Mucha zagra bokserkę, która mieszka w małym miasteczku. Dziewczyna przenosi się do Warszawy – gdzie poznaje przystojnego Artura – w tej roli oczywiście Filip Bobek! Będzie więc wielka miłość i intrygi – czyli to co najbardziej uwiodło nas w BrzydUli.

Zdjęcia będą kręcone na przełomie sierpnia i września (czyli już)

Już nie mogę się doczekać. A Wy? Żal Wam będzie Majki?

źródło: wirtaulnemedia.pl
fot.wrzuta.pl

10 odpowiedzi do “Prosto w serce – następca BrzydUli!?”

 1. ale Majka też jest produkcja zamknieta. Okreslona liczba odcinków, która oczywiście zakończy się Happy End’em 🙂

 2. Och ! pamiętam tą telenowele , pamiętam , że go oglądałam wypiekami na twarzy !

  no i coś czuję , że ta telenowela będzie nawet lepsza od BrzydUli !!
  ale szkoda że główna bohaterka będzie Mucha 🙁 , mogli by kogoś innego dać , bo moim zdaniem ona za mocno się lansuje ;/
  ale pożyjemy zobaczymy 🙂

 3. Fajnie, ze coś nowego. Też nie mogę się doczekać. Mi „Majki” żal nie będzie, ponieważ serial do gusty mi nie przypadł z powodu tej ciąży, bo gdyby nie to inaczej bym na ten serial patrzyła.

 4. Zgadzam się z Karoliną. Również nie oglądam `Majki` właśnie przez ten dziwaczny wątek ciąży i na nową produkcję czekam z nadzieją, że będzie hitem na miarę BrzydUli.

 5. Nie, wprost przeciwnie bardzo fajnie, że będzie nowy serial z ekipą z BrzydUli. Majka nareszcie się skończy i będzie świetny serial 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *