Prosto w serce słabiej niż Majka

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl nowy serial z Filipem Bobkiem i Anną Muchą ogląda średnio 2,39 miliona widzów, kiedy rok temu w podobnym paśmie serial Majka miał oglądalność na poziomie 2,8 miliona.

Serial zakończy się przed końcem 2011 roku.

Niewątpliwie wpływ na słabszą oglądalność Prosto w serce mają odcinki premierowe, które za darmo zamieszcza codziennie VOD.
Serial jest oglądany głównie przez kobiety – 71% widowni.

6 odpowiedzi do “Prosto w serce słabiej niż Majka”

  1. Tak jak napisał admin , PwS było słabsze w oglądalności ponieważ na vod można było oglądać przedpremierowe odcinki za darmo a Majke było trzeba płacić , więc ci co liczyli oglądalność to też powinni po liczyć ile oglądało na vod osób.

  2. Na vod PwS pojedyńczy odcinek ogląda najwyżej kilkadziesiąt tysięcy osób (wg tego, co podawał tvn – dane za pierwsze trzy miesiące, potem pewnie jeszcze trochę spadało).

    A różnica między Majką a PwS byłaby jeszcze większa, gdyby nie katastrofa smoleńska, po której z dnia na dzień oglądalność Majki spadła o mniej więcej pół miliona.

    Żeby nie było – wg mnie, Majka to serial bardzo słaby. A powodów bardzo niskiej oglądalności PwS jest kilka, a dwa głowne (IMO).

  3. Ja ogladam tylko na Vod i mnie sie podoba oczywiscie orginal byl lepszy , ale nie narzekam przynajmniej cos nowego w tej telewizji bo ile lat mozna ogladac jeden seria typu M jak miłosc, Klan itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *