Co nas czeka w najnowszym serialu TVN pt.”Prosto w serce”?

Serial będzie komediowy, bo taki jest oryginał scenariusz, możemy więc spodziewać się bohaterów podobnych do tych, które widzieliśmy w BrzydUli. Ja już stęskniłam się za zwariowaną Violettą i rewelacyjnym Pshemko.
Małgosia Socha zagra tym razem celebrytkę, wielbicielkę pieniędzy, która pazurami będzie walczyć o ukochanego. A Jacek Braciak będzie wrednym, złośliwym intrygantem (o imieniu Rafał) - bratem głównego bohatera, w którego wcieli się Filip Bobek.

Filip Bobek - przytył i ma brodę! To pierwsze wrażenie, kiedy patrzę na zdjęcie najpopularniejszego, polskiego amanta. I bardzo dobrze, aktorzy w serialach USA byli gotowi nie do takich poświęceń. Filip zagra Artura Sagowskiego byłego kierowcę rajdowego i sierotę (stracił oboje rodziców). Obecnie jest właścicielem dobrze prosperującej firmy (vide Marek Dobrzański).

Poza wrednym bratem Artur ma jeszcze postrzeloną siostrę Viki. Zwariowana najmłodsza siostrzyczka z tysiącem pomysłów na minutę już przypomina mi Kubasińską. Tym razem w tej roli zobaczymy Agnieszkę Sienkiewicz.

Oglądnijcie zapowiedź oryginału, według mnie zapowiada się rewelacyjnie - szybko, kolorowo, wesoło - idealnie na deserową porę 17:55.

fot. A. Kochańska plejada.pl