Prosto w serce – Sos mi vida

Co nas czeka w najnowszym serialu TVN pt.”Prosto w serce”?

Serial będzie komediowy, bo taki jest oryginał scenariusz, możemy więc spodziewać się bohaterów podobnych do tych, które widzieliśmy w BrzydUli. Ja już stęskniłam się za zwariowaną Violettą i rewelacyjnym Pshemko.
Małgosia Socha zagra tym razem celebrytkę, wielbicielkę pieniędzy, która pazurami będzie walczyć o ukochanego. A Jacek Braciak będzie wrednym, złośliwym intrygantem (o imieniu Rafał) – bratem głównego bohatera, w którego wcieli się Filip Bobek.

Filip Bobek – przytył i ma brodę! To pierwsze wrażenie, kiedy patrzę na zdjęcie najpopularniejszego, polskiego amanta. I bardzo dobrze, aktorzy w serialach USA byli gotowi nie do takich poświęceń. Filip zagra Artura Sagowskiego byłego kierowcę rajdowego i sierotę (stracił oboje rodziców). Obecnie jest właścicielem dobrze prosperującej firmy (vide Marek Dobrzański).

Poza wrednym bratem Artur ma jeszcze postrzeloną siostrę Viki. Zwariowana najmłodsza siostrzyczka z tysiącem pomysłów na minutę już przypomina mi Kubasińską. Tym razem w tej roli zobaczymy Agnieszkę Sienkiewicz.

Oglądnijcie zapowiedź oryginału, według mnie zapowiada się rewelacyjnie – szybko, kolorowo, wesoło – idealnie na deserową porę 17:55.

fot. A. Kochańska plejada.pl

8 odpowiedzi do “Prosto w serce – Sos mi vida”

  1. bardzo mi sie podoba wszystko i nie moge sie doczekac jak zniknie Majka i pojawi sie Filip, Socha i bedzie smiesznie 😀

  2. Yyyy…Mucha najbardziej nadaje się do tej roli . . . {z polskich aktorek}.Kto oglądał ten wie : D . Ale nic nie pobije oryginału ; D

  3. Do kitu to będzie, widać jacy są reżyserzy nawet nie umieją jednego serialu SAMI WYMYŚLIĆ.. nie ma to jak oryginał.. skoro chcą coś puścić to niech puszczą ten serial z Natalią Oreiro, taki jaki być powinien, a nie jakąś żałosną imitację!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *