Prosto w serce – streszczenia 16-20

Co w kolejnych odcinkach Prosto w serce? Jak będzie rozwijać się przyjaźń Artura i Moniki? Na co obraża się Konstancja.
Przeczytajcie streszczenia.

16
Konstancja próbuje zmusić Artura, by zwolnił Monikę. W trakcie kłótni Artur informuje Konstancję o urodzinach Hani, jednak ona mówi, że nie zamierza przyjść na przyjęcie. Artur kontaktuje się z Cezarym, aby poprosić go o zorganizowanie występu tygryska. Monika jest załamana. Idzie do domu, gdzie wyżywa się na worku treningowym. Tymczasem Konstancja zmienia zdanie i przychodzi z prezentem na przyjęcie urodzinowe Hani. Wywołuje to serię nieprzewidzianych zdarzeń.
17
Na przyjęciu urodzinowym Hani Artur próbuje opanować sytuację z Cezarym. Ku zaskoczeniu wszystkich, Hania jest zachwycona występem. Konstancja imprezę spędza w sypialni, obrażona o pojawienie się Moniki. Czuje do niej coraz większą niechęć. Tymczasem w firmie Feliks zaskakuje Anetę, przynosząc jej prezent. Chce w ten sposób zrekompensować kobiecie naganne zachowanie Wandy, swojej byłej żony.
18
Konstancja knuje intrygę, chcąc pozbyć się konkurentki. W jej wyniku Monika zostaje posądzona o kradzież bransoletki należącej do Anety. Nie mając wsparcia ze strony Artura, wzburzona Monika rezygnuje z pracy. Gdy Artur orientuje się, że Monika nie ukradła bransoletki, prosi ją, by dała mu jeszcze jedną szansę. Kacper pomaga Kubie pozbyć się prześladujących go od dłuższego czasu szkolnych opryszków.
19
Artur i Monika spędzają romantyczną noc u ekscentrycznej malarki. Nie mają możliwości powiadomienia kogokolwiek o tym, gdzie są, dlatego wszyscy się o nich martwią. W firmie Rafał postanawia wykorzystać nieobecność brata, by zaprowadzić tam własne porządki. Zatrudnia osobistą sekretarkę i próbuje odsunąć od pracy Feliksa i Anetę. Artur ma nowy skuter. Zawozi Monikę pod jej kamienicę.
20
Nina podejrzewa Monikę o to, że zdradza Cezarego. Przyjaciel Artura, Mateusz, planuje otwarcie szkółki kartingowej. Zaprasza na jej otwarcie Artura wraz z dziećmi i Konstancją. W trakcie imprezy inauguracyjnej Kuba ma wykonać pokazowy przejazd gokartem. Monika podczas treningu otrzymuje silny cios. Na jej twarzy pojawia się siniak. Dziewczyna ma kłopot z wyjaśnieniem tego w pracy. Zaniepokojony Artur wyciąga błędne wnioski.

fot.pws.tvn.pl

7 odpowiedzi do “Prosto w serce – streszczenia 16-20”

  1. Super serial, staram się uchwycic każdy odcinek,dobnijaą mnie tylko reklamy , które w bardzo wydatnym stopniu skracają i tak b. krótki odcinek. Wolałabym aby bylo dwa w jednym , czyli 2 odcinki w jednym terminie.Pozdrawiam sympatycznych bohaterów , a w szczególnosci Monike i Artura.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *