Prosto w serce streszczenia odcinków 21-25

Wyścigi, przyjęcia i zazdrosna dziewczyna. Co czeka bohaterów Prosto w serce w kolejnych odcinkach?
Przeczytajcie streszczenia.

21

Monika ukrywa przed Arturem fakt, że trenuje boks. Chcąc się zemścić na Anecie i Feliksie, Rafał knuje kolejną intrygę. Konstancja zaprasza do domu Artura Polę, która jest jej młodszą siostrą. Chce w ten sposób zbliżyć się do dzieci i poprawić relacje z Arturem. Pojawienie się Poli komplikuje jednak sytuację. Wanda pojawia się w biurze i zastaje Feliksa i Anetę w niedwuznacznej sytuacji. Dochodzi do awantury. Artur zabiera dzieci i Konstancję na otwarcie szkoły gokartowej Mateusza.

22

Michał Czewski proponuje Monice powrót na ring. Podczas otwarcia szkoły Mateusza Bernard Rogowski prowokuje Artura i doprowadza do wyścigu gokartami, podczas którego niemalże dochodzi do wypadku. Wieczorem Artur i Monika spotykają się w pizzerii. Monika próbuje powiedzieć Arturowi, że walczy w ringu. Ten jednak opacznie rozumie jej słowa. Jest przekonany, że Monikę ktoś bije, być może jej chłopak.

23

Konstancja żąda wyjaśnień w sprawie wspólnego zdjęcia Moniki i Artura w pizzerii. Na spacerze Pola zauważa byłego chłopaka z inną dziewczyną. Dla poprawienia nastroju szuka pocieszenia u Kuby. Konstancja spotyka się w restauracji z Czarkiem. Nina mówi Michałowi Czewskiemu, że syn bardzo pozytywnie zmienił jej życie. Czarek słyszy zdanie wyrwane z kontekstu i opacznie interpretuje słowa matki.

24

Monika i Cezary odwiedzają chorą Ninę. Okazuje się, że Nina zasłabła. Artur przygotowuje się do wieczornego przyjęcia w ambasadzie argentyńskiej. Konstancja nie może z nim pójść, ponieważ ma objawy alergii. W tym samym czasie zjawia się Monika. Laura proponuje, by Monika zastąpiła Konstancję na przyjęciu.

25

Monika i Artur wracają z przyjęcia. Konstancja dowiaduje się, że Monika poszła do ambasady w jej balowej sukni i nie kryje niezadowolenia. Artur bagatelizuje sprawę. Rafał postanawia przyjąć łapówkę proponowaną przez pewnego biznesmena. Nie podejrzewa, że jest on podstawiony przez Feliksa.

fot.http://pws.tvn.pl/

12 odpowiedzi do “Prosto w serce streszczenia odcinków 21-25”

 1. super, fanie się rozkręca, już się nie mogę doczekać kolejnych odcinków i umieram z ciekawości jak się to wszystko potoczy. 😀

 2. ta komedia jest extra a filip jest przystojny mmm gratuluje filmu jes naprawde extra daje mu 10 na 10 punktów i ppozdrawiam ogladajacych oraz aktorów
  R…..W:p

 3. Super fajne i bardzo szybko rozkręca się akcja,
  kiedyś oglądałam Sos mi vida ( Jesteś moim życiem) było dość fajnie i nie sądziłam, że polka wersja będzie tak interesująca niektóre szczegóły są pozmieniane, ale to nie wpływa na moją opinie, wręcz odwrotnie. Wspaniale dobrana obsada, Filip Bobek i Anna Mucha wyglądają razem cudownie, dzieci bardzo urocze Konstancja pasuje do swej roli, choć ciężko było oderwać się od Violetty Kubasińskiej z Brzyduli.. 😉
  Wspaniały serial.
  P.S Zawsze o 18 oglądałąm Pierwszą Miłość, ponieważ jest emitowana o tej samej porze zrezygnowałam z niej i oglądam Prosto w serce!

  JEŻELI JEST KTOŚ ZAINTERESOWANY TYM SERIALEM, ALE PRZEGAPIŁ JAKIŚ ODCINEK ZAPRASZAM NA STRONĘ http://www.vod.pl TAM ZNAJDZIECIE WSZYSTKIE POPRZEDNIE ODCINKI JAK RÓWNIEŻ ODCINKI DO PRZODU 😉
  10/10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *