Prosto w serce streszczenia odcinków 31-35

Bal kostiumowy, nowe intrygi i porwanie Hani.
Jeśli chcecie się dowiedzieć co wydarzy się w życiu Moniki i Artura – przeczytajcie streszczenia.

31

Monika mówi Arturowi, że walczy na ringu. Pola prosi Kacpra, żeby odegrali scenę pocałunku przed jej chłopakiem. Kuba widzi zdarzenie. Konstancja przyprowadza Bernarda do firmy Artura. Aneta bardzo zadowolona wraca z randki. Feliks jest zazdrosny. Artur poważnie rozmawia z Kubą o kolejnych wagarach. Pyta go także o kłótnię z Kacprem. Kuba przyznaje, że poszło o dziewczynę.

32

Artur, w przebraniu Zorro, udaje się wraz z Kubą na bal andrzejkowy. Konstancja i Wiki również zjawiają się na zabawie. Konstancja jest zazdrosna o Artura. Ten, widząc ją, natychmiast ukrywa się w mieszkaniu dziewczyn. Monika jest zła na Cezarego, który wypił zbyt wiele alkoholu. Wchodząc do mieszkania, widzi przebierańca w stroju Zorro. Sądzi, że to jej chłopak. Robert i Rafał obmyślają plan, który uniemożliwi Arturowi adopcję dzieci.

33

Monika dochodzi do wniosku, że to Artur był na balu w przebraniu Zorro. Żąda, by mężczyzna wyjaśnił, co robił minionej nocy w kamienicy. Wiki budzi się w mieszkaniu Niny i Cezarego. Konstancja realizuje plan Rafała i Roberta – uprowadza Hanię z parku.

34

Trwają poszukiwania Hani. Konstancja zauważa, że dziewczynka coraz gorzej znosi dzień poza domem i postanawia z nią wrócić. Na wyścigach konnych Czarek stawia na konia, który mu się przyśnił. Hania się odnajduje. Artur ma pretensje do narzeczonej. Rafał przedstawia Konstancji nowy plan. Sugeruje, żeby oszukała Artura, mówiąc, że jest z nim w ciąży.

35

Monika i Artur zabierają dzieci do zoo. Spędzają bardzo miło czas. Artur zaprasza Monikę na obiad. Czarek stawia pieniądze sąsiadów na kolejnego konia, który mu się przyśnił. Wiki stwierdza, że jest zakochana w Górze.

fot.pws.tvn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *