Prosto w serce streszczenia odcinków 45 – 50

Intrygi Rafała i Roberta, powrót znanego rapera i propozycja wyjazdu dla Moniki.
Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Przeczytajcie streszczenia

45

Monika jest poruszona wiadomością o wypadku Artura. Wybiega z firmy i jedzie do szpitala. Feliks informuje wszystkich pracowników o tym, co stało się na torze wyścigowym. Basia słyszy rozmowę Rafała i Roberta. Z wyrywkowych informacji wysnuwa wniosek, że zamierzają oni skrzywdzić Sagowskiego. Mówi o tym dziewczynom. Razem uprowadzają Artura ze szpitala. Kiedy Konstancja orientuje się, że sala byłego narzeczonego jest pusta, wzywa policję.

46
Dziewczyny zabierają Czarka z łóżka Moniki i na wózku wywożą go do sali prób. Konstancja wraz z policjantami szukają kamienicy, w której mieszka Monika. Artur budzi się w nocy w pokoju Moniki. Nie pamięta, jakim sposobem się tu znalazł. Dziewczyny opowiadają mu o tym, co się wydarzyło. Artur jest zaskoczony i nie może uwierzyć w to, że Rafał mógłby chcieć go zabić.

47
Artur wraca do zdrowia po wypadku na torze. Monika otacza go opieką. Budzi to zazdrość Konstancji, która jest coraz bardziej zirytowana sytuacją. Cezary próbuje przypomnieć sobie wydarzenia, które miały miejsce podczas minionej nocy, kiedy nadużył alkoholu. Aneta zaczyna podejrzewać, że Rafała i Roberta łączy coś więcej niż wspólne interesy. Znany raper, MC Jagódka, przyjeżdża do kamienicy ze Stanów Zjednoczonych.

48
Cezary przegrywa pojedynek z raperem we free style’u na który nalegał. W tej sytuacji mężczyzna obawia się, że Jagódka wyjawi Monice, w jaki sposób Cezary kiedyś o nią zabiegał. Monika jest skłócona z Arturem. Artur robi wszystko, by jak najdłużej zatrzymać ją w firmie. Konstancja, korzystając z sytuacji, próbuje go pocieszyć. Rafał namawia ją do tego. Jagódka proponuje Monice wyjazd do Los Angeles.

49
Monika dowiaduje się, że Czarek i Jagódka założyli się, kto zdobędzie jej względy. Raper ustępuje Cezaremu, wierząc, że ten kocha Monikę. Artur jest pełen obaw. Nie chciałby, żeby Monika przyjęła propozycję Jagódki i wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Niezawodna Konstancja “przyjacielsko” podtrzymuje go na duchu i pod tym pretekstem zostaje na noc. Kuba znowu wagaruje. Tym razem idzie z Gośką na casting. Ich namiętny pocałunek podoba się reżyserowi.

50
Artur ma pretensje do Moniki, że Gośka spotyka się z Kubą.
W firmie trwają przygotowania do świąt. Feliks próbuje zbliżyć się do Anety. Wiki ma dla Basi niespodziankę. Organizuje dla niej przyjęcie urodzinowe w klubie z męskim striptizem, na które wstęp mają tylko kobiety. Artur uświadamia sobie, że musi odzyskać Monikę. Postanawia z nią porozmawiać. Jedynym sposobem, by to zrobić, jest udanie się do klubu, w którym odbywa się przyjęcie urodzinowe Basi.

fot.http://pws.plejada.pl/

4 odpowiedzi do “Prosto w serce streszczenia odcinków 45 – 50”

  1. No fajnie było by.
    Ale najlepsze jest to że Filip i Ania mają dobre ze sobą relacje poza planowe filmu.
    `Spędzają ze sobą bardzo dużo wolnego CZASU.;*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *