Prosto w serce streszczenie ocinków 6-10

Jak potoczą się losy Artura i Moniki?
Co zobaczymy na początku stycznia 2011? Przeczytajcie streszczenia kolejnych odcinków.

6

Kuba, Laura i Hania zamieszkali w domu Artura. Dziewczynki nie mają problemów z odnalezieniem się w nowej rodzinie, tylko Kuba wydaje się niepewny nowej sytuacji. Konstancja zmusza Artura do wieczornego wyjścia na wcześniej umówioną kolację. Artur prosi Monikę o opiekę nad dziećmi. Monika przyjeżdża do Artura i poznaje Konstancję. Obie panie nie przypadają sobie do gustu.

7
Aneta i Feliks przygotowują się do przyjazdu francuskich kontrahentów. Nina, matka Cezarego, podejmuje kolejne próby uwolnienia syna z aresztu. Wiki oznajmia Rafałowi, że Marcin jest miłością jej życia. Monika przeprasza Cezarego, że nie stawiła się na umówione spotkanie z Czewskim, ale wciąż nie mówi mu prawdy na temat swojej nowej pracy. Po rozmowie z Czarkiem Monika zastanawia się, czy zrezygnować z pracy w firmie Sagowskiego.

8
Artur usiłuje dowiedzieć się, co zaszło między francuskim biznesmenem a Moniką. Konstancja postanawia zabrać dzieci na zakupy. Monika i Cezary spotykają się z promotorem Czewskim, który po dłuższej rozmowie postanawia trenować Monikę, co spotyka się z wielkim entuzjazmem Czarka. Artur stara się załagodzić spór między Konstancją a Kubą, a także z pomocą Anety i kierowcy Zbyszka próbuje odnaleźć Monikę.

9
Monika spędza czas z Cezarym, kiedy do mieszkania dziewczyn przychodzi Artur. Kobieta zaprasza go na rozmowę do Niny, wiedząc, że tej nie ma w domu. Artur prosi Monikę, żeby wróciła do firmy. Syn gosposi Artura próbuje zbliżyć się do Laury, co wywołuje niezadowolenie Kuby. Marcin żąda od Rafała coraz większych pieniędzy.

10
Artur ustala z ojcem dzieci, że spotka się z nim, by porozmawiać o ich przyszłości. Konstancja porusza kwestię wykształcenia rodzeństwa. Pod pozorem troski o ich przyszłość proponuje wysłać je do szkół z internatem. Irytuje ją, że Artur poświęca dzieciom wiele czasu. Cezary inwestuje pieniądze za ostatnią walkę Moniki w kolację z Czewskim w drogiej restauracji. Wiki odkrywa oszustwa Rafała.

fot. A. Kochańska plejada.pl

8 odpowiedzi do “Prosto w serce streszczenie ocinków 6-10”

  1. Na razie niewiele rozumiem i nie wiem kto jest kim, oprócz głównych bohaterów i Konstancji, ale na pewno będę oglądać 🙂

  2. Z pewnością ten film to hit :DD Jest tak jak za czasów Brzyduli… Myślenie co bedzie dalej …. 17.55 czekanie na serial….I ciekawośc 🙂

  3. Streszczenie troche do kitu . Nie wiadomo o co chodzi . W jednym odcinku nic nie pisze że Cezary trafił do aresztu, a w kolejnym pisze że Nina próbuje go uwolni z aresztu . Bez sensu .

    A wgl co do filmu to kolejny serial gdzie dziewczyna dostaje prace w firmie i zakochóje się w swoim szefie . Nudy, nudy , nudy Ale i tak bd oglądac .. ; D

  4. BrzydUla o wiele lepsza. Nawet końcowe odcinki, które w porównaniu do pierwszych były słabe. Już wolałbym kontynuację BrzydUli niż te mdłe, nieco nudne flaki z olejem. Jednak mimo wszystko będę oglądał, choć fatalnie, że nie zakończyli BrzydUli tak, jak na to zasługiwała, zamiast tego zaczynają coś nowego.

  5. haha to jest polaska wersja jesteś moim życiem ;d kocham tamten serial ale mogli chociaż swój scenariusz zrobić a nie że dialogi sa prawie takie same jak w oryginale xd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *