Przemek zostanie ojcem

Jak podaje se.pl w powakacyjnych odcinkach Ola będzie podejrzewać, że jest w ciąży. Po zrobieniu testu okaże się, że namiętna noc z Przemkiem ma konsekwencje i dziewczyna spodziewa się dziecka.
Po odcinku 528 Ola będzie chciała porozmawiać z Zapałą. Jednak lekarz cały czas stara się trzymać ją na dystans i nie doprowadza do sytuacji kiedy będą sami.

Rozwój wątku będziemy mogli śledzić jednak po wakacjach 2013.

fot.nadobre.pl

12 odpowiedzi do “Przemek zostanie ojcem”

  1. Podzielam wcześniejsze opinie – Wiki jakoś nie pasuje mi do Przemka, faktycznie bardziej widział bym ją z Barankiem – chociaż ona sama jeszcze tego nie czuje.
    Natomiast Ola i Przemek to naprawdę fajna para, byle by tylko scenarzyści nie „zanudzili” ich wątku 😉

  2. Wiki i Przemek mogą być przyjaciółmi, ale tylko przyjaciółmi, a Przemek niech się zajmie charakterną zagubioną owieczką i mam nadzieję, że tak to będzie wyglądało w scenariuszu 🙂

  3. Ola i Przemek forever mimo wszystko, a w niedługim czasie nie ważne syn czy córka, byle zdrowe i niech się Ola nie martwi, bo co se dwóch (dwoje) to nie jeden, a pomoc nie polega na tym by pomagać wtedy gdy ktoś jest w stanie sam sobie poradzić, ale wtedy gdy nie daje rady, więc ta szpila w odcinku 525 była zbędna, ale tak było w scenariuszu.

  4. poza tym Wiki zaczyna go wykorzystywać, trochę jak Klaudia Olę, bo Przemek to taka dobra dusza (wołowa trochę)

  5. ciekawe, który to tydzień, bo ten czas serialowy jest taki niewymierny no i tych 3 miesięcy wakacji się nie liczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *