Przepis na życie 2×07 – zwiastun

Rozgoryczona Pola informuje Ankę, że od teraz, to ona będzie krzywdzić mężczyzn. Po rozstaniu z Klemensem nie ma ochoty na załamywanie rąk i użalanie się nad swoją osobą.
W Imbirze Anka obserwuje ”podchody miłosne” Długiego. W trakcie przerwy dowiaduje się od Aldony, że wyjście do kina z Długim nie przebiegło zgodnie z oczekiwaniami dziewczyny.


W końcu dochodzi do spotkania Anki i Jerzego.
Jerzy mówi, że wreszcie dostanie rozwód. Rozmowę przerywa grzmot zapowiadający burzę. Oboje wybiegają przed dom i biegną na poszukiwanie Gniewka.
Zespół pracowników przychodni, w której pracuje Beata wita nowego lekarza. Kim jest mężczyzna?

[exp link=”http%3A%2F%2Fredir.atmcdn.pl%2Fhttp%2Fo2%2Ftvn%2Fweb-content%2Fm%2Fv%2Ff7f580e11d00a75814d2ded41fe8e8fe%2F4beec06e-f348-11e0-b6ea-0025b511229e-480p.flv”]

11 odpowiedzi do “Przepis na życie 2×07 – zwiastun”

  1. Super sie zapowiada ten 7 odcinek. Ale w 8 odcinku po sielance w parku Anka i Jerzy się posprzeczają. I ciekawe czy na chwilę czy znowu na powiedzmy 4 odcinki będą pzewidziane fochy i brak kontaktu albo odrzucanie próby kontaktu :/ Oby na chwilę.

  2. Gosia, a skąd to wiesz? Kurcze, oby nie, bo się załamię normalnie.. odcinek 7 zapowiada się obiecująco 😀

  3. angels
    W temacie „Kim jest tajemniczy Robert Jad” (tak a propos doskonałe nazwisko dla krytyka kulinarnego ) wrzuciłam szczegółowe streszczenie 8

  4. angels czytalam w streszczeniu. Nie ma tam jednoznacznie powiedziane jak to będzie, jest cos takiego odnośnie Anki i Jerzego w odcinku 8: najpierw „Porę lunchu Anka i Jerzy spędzają razem w parku. Są szczęśliwi mogąc być sami.” dalej opis innych scen z innymi i o nich znowu tak „Podczas przygotowywania wspólnego posiłku, Jerzy uznaje, że Anka chciała ukryć przed nim swoją znajomość z Jadem. Anka denerwuje się i zarzuca jemu nieszczerość w sprawie żony i syna. ” Trudno przewidzieć czy to będzie taka drobna wymiana zdań i po tym wszystko będzie ok, jesli tak to spoko. Ale też moze znowu będą obrażeni i kolejne ze 2 odcinki upłyną na podchodach, fochach i próbie przepraszania. Tego bym nie chciala bo za dużo już tego odwlekania akcji między nimi więc liczę, że będzie ok.

  5. Aga/Gosia – Dzięki 😉 No, mam nadzieję, że między nimi będzie wszystko ok, i żeby tylko tak chwilę – mała sprzeczka, potem przeprosiny i… pocałunek 😀 Ooo tak by mogło być, ale jeszcze w tym samym odc. w którym dojdzie do sprzeczki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *