Przepis na życie 4 już od 24 lutego

Premierowy sezon zapowiada się niezwykle ciekawie u uwielbianej komediowej pary z „Przepisu na życie” czyli Beatki i Andrzeja, których małżeńska karuzela będzie wirować jeszcze szybciej niż dotąd. Widzowie serialu dowiedzą się także czy Irena (Dorota Kolak), spotka wreszcie prawdziwą miłość, która pozwoli jej spokojnie wejść w jesień życia, będą obserwować emocjonalne rozterki Mani (Aleksandra Radwańska), która z rozbrykanej nastolatki zacznie zmieniać się w wrażliwą, młodą kobietę, a wreszcie będą mogli przekonać się czy spełni się marzenie Anki o własnej restauracji.


Do tego uczuciowe zawirowania, trudne decyzje, wzloty i upadki czekają na pozostałych bohaterów: Polę (Edyta OIszówka), Wandę (Iwona Bielska), Stefana (Sławomir Orzechowski), Karola (Wojciech Duryasz) i Grubą (Dominika Gwit).

W losach bohaterów zamieszają również piękna pani psycholog – Dorota Kasini (Urszula Grabowska), biznesmen – Michał Drzewiecki (Jan Englert), redaktorka programu kulinarnego – Viola Korba (Monika Mariotti) oraz powracający do serialu architekt – Maciek (Lesław Żurek).

W serialu pojawi się też kilka nowych – znaczących postaci, w których role wcielą się m.in.: Ida Sansone, Antonina Girycz, Marcel Borowiec i Wojciech Sikora.

Jedna odpowiedź do “Przepis na życie 4 już od 24 lutego”

  1. Trochę mnie zdenerwowała informacja o nowej pani psycholog, która znowu będzie mieszać w relacjach głównych bohaterów i jeszcze gdzieś czytałam, ze Jerzy z nia zdradzi Ankę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *