Przepis na życie 4×02 – streszczenie odcinka

Jerzy nadal przebywa w szpitalu. Poważny uraz głowy spowodował utratę pamięci krótkotrwałej. Jerzy nie pamięta niczego sprzed wypadku. Była żona wykorzystuje sytuację, jednak Anka nie zamierza wycofać się z życia Jerzego. Beata otrzymuje ciekawą propozycję, zostaje zaproszona do wzięcia udziału w filmie dokumentalnym dotykającym tematu przemocy wobec kobiet. W Kardamonie Anka narzuca duże tempo pracy, co zostaje dobrze przyjęte przez zespół Jerzego. Widać, że jest lubiana i szanowana przez współpracowników, co ewidentnie nie podoba się Mateo. Do lokalu niespodziewanie przychodzi Antonie.

Jego bezczelne zachowanie wyprowadza ją z równowagi. Anka nie umie pohamować złości i… Pola składa w pracy wymówienia i zaskakuje Tadeusza swoim nowym pomysłem na życie. Aldona, Żyleta i Długi niespodziewanie pojawiają się w mieszkaniu Anki. Ich propozycja szokuje, a jednocześnie niezmiernie cieszy Ankę.

8 odpowiedzi do “Przepis na życie 4×02 – streszczenie odcinka”

  1. Adminko mogłabyś napisać jakie masz życzenia i przewidywania,pomysły na losy bohaterów w 4 sezonie.Ja wciąż liczę na manię i Ignacego.Ogólnie jakąś masz wizję tej serii.Nie chciałbym bym się zawieść następnym odcinkiem Pilaszewska zawsze fajnie pisała odcinki drugie,a ogólnie odcinka w całości jeszcze nie oglądnąłem robi się jakąś un amora granda z wątku Anki i Jerzego.

  2. Wyślij mi na mojego e-maila swoje pomysły ja dodam swoje a później wersje opublikujemy na stronie,dodasz zdjątki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *