Rozpoczęły się zdjęcia do piątej serii Hotelu 52, więc ta pozycja pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu. Nie wiadomo jeszcze co dalej ze Szpilkami na Giewoncie. Magda Schejbal chce skupić się na macierzyństwie, a kolejny sezon bez głównej bohaterki może okazać się kosmicznym niewypałem. Możliwe, że Szpilki wrócą wraz z jesienną ramówką.

Już w niedzielne, grudniowe wieczory (od 4.12.2011) zobaczymy serial Głęboka woda z Marcinem Dorocińskim i Katarzyną Maciąg.

Od 2 stycznia 2012 w codziennym paśmie TVN Prosto w serce zostanie zastąpione przez serial “Julka”.

Najprawdopodobniej również od stycznia 2012 serial “Galeria” zastąpi Plebanię.

Trwają prace na planie serialu “Komisarz Aleks” z Kubą Wesołowskim w głównej roli. Emisja w TVP1 - data nie jest jeszcze znana.
W niedzielne wieczory po raz szósty wrócimy do Wilkowyj z serialem Ranczo.

Zamiast Rodzinki.pl pojawi się serial “Ja to mam szczęście”. Bezpiecznie mogą czuć się Barwy szczęścia i M jak miłość.

TVN przygotował dwie nowe produkcje. Prawo Agaty i Szpital Alicji, które pojawią się w wiosennej ramówce. Co zatem z Przepisem na życie? Jak podaje Super Express kolejne losy Anki i Jerzego najprawdopodobniej zobaczymy dopiero jesienią 2012!
(Mam nadzieję, że TVN znajdzie czas w ramówce dla Przepisu).

Nadal nie wiadomo kiedy i czy w ogóle pojawią się seriale “Aida” i “Siła wyższa”. Nie znany jest również dalszy los Klubu Szalonych dziewic (ale prace nad dwoma, nowymi serialami przekreślają na razie szanse KSD).

O decyzjach stacji będę informować na bieżąco.