Przeznaczenie – nowy serial Polsatu

Zapowiada się bardzo ciekawie. Nowy serial Polsatu bazuje na doświadczeniach prawdziwej wróżki/jasnowidza Małgorzaty Trzaskomy, która od ponad dwudziestu lat pomaga policji w ściganiu przestępców.
Główną bohaterką – policjantką będzie Anna Sarnowicz, która pracuje w wydziale dochodzeniowo-śledczym (aktorka Magdalena Nieć – znana m.in. z serialu „Na Wspólnej, gdzie gra Oksanę). Policjantka odnosi sukcesy w życiu zawodowym i jest ulubienicą szefa. W rozwiązywaniu zagadek kryminalnych pomaga jej wróżka.
Serial będzie emitowany od 4 marca w Polsacie w każdy czwartek o godzinie 23:00
Zwiastun i opis pierwszego odcinka poniżej

Odcinek 1

Zaginęła młoda dziewczyna – wyszła z przyjaciółmi na dyskotekę i tam widziano ją po raz ostatni. Zrozpaczeni rodzice rozpoczynają poszukiwania. Najpierw udają się na policję, tak poznajemy Annę, młodą ambitną policjantkę. Aby wykorzystać wszystkie szanse na odnalezienie córki, rodzice zwracają się o pomoc do wróżki Małgorzaty.
Kiedy dzięki swoim parapsychologicznym umiejętnościom Małgorzata wpada na trop, rodzicom dziewczyny udaje się namówić Annę, by przyjęła pomoc jasnowidza. W ten sposób Małgorzata i Anna poznają się.

[exp link=”http://www.youtube.com/v/rnj4Ob2ZXyQ&hl=pl_PL&fs=1&” swf=”yes”]

fot.se.com.pl

Jedna odpowiedź do “Przeznaczenie – nowy serial Polsatu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *