Przyjaciółki 12 z przeskokiem w czasie

W nowych odcinkach „Przyjaciółek” emocji nie zabraknie. Po raz pierwszy w historii serialu wejdziemy w świat Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska – Brauer), Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska) aż półtora roku później! Czy życie bohaterek zmieniło się diametralnie?

Uwaga! Są spoilery 😉


Zuza
(Anita Sokołowska) i Janek (Marek Bukowski) są bardzo szczęśliwi. Razem wychowują dwójkę dzieci! Malutki Krzyś jest synkiem Janka. Zuza stara się godzić wszystkie obowiązki, te domowe z zawodowymi i niczego nie zawalić. Marzy jednak o chwili odpoczynku.

Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) rozpoczęła pracę w korporacji prawniczej i walczy o stanowisko. Cały dom jest na jej utrzymaniu, bo Paweł (Bartek Kasprzykowski) stracił prawo do wykonywania zawodu. Jakby tego było mało, córka Anki – Julka (Nicole Bogdanowicz) urodziła synka. Niestety, nie potrafi pokochać własnego dziecka i Anka stała się dla Oliwiera bardziej matką, niż babcią.

Inga (Małgorzata Socha) nie związała się ponownie z Robertem (Krzysztof Wieszczek), ani z Andrzejem (Adam Adamonis). Straciła pracę w wyniku reorganizacji w banku. Nie poradziła sobie z tą sytuacją, zajadała stres, w efekcie bardzo przytyła i wpadła w depresję. Od półtora roku Inga żyje tylko z alimentów, które dostaje na dwie córki. Czy przyjaciółkom uda się wyciągnąć Ingę z dołka?

Patrycja (Joanna Liszowska) odzyskała swoje dawne życie. Wróciła z synkiem Mikołajem do własnego mieszkania i ponownie otwiera mały salon fryzjerski „u Patrycji”. Podjęła decyzję o rozwodzie z Wiktorem (Paweł Deląg). Pewnego dnia na jej drodze stanie dawno niewidziany znajomy – Tadeusz (Maciej Brzoska). Jest ciepły, miły, pełen zrozumienia i dobroci. Czy to Tadeusz uleczy złamane serce Patrycji?

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) jest żoną bardzo bogatego mężczyzny. Niestety, nikt nie chce uwierzyć, że wyszła za mąż z miłości, bo Eryk (Olgierd Łukaszewicz) jest dużo starszy od Doroty. Wszyscy podejrzewają ją o interesowność i wyrachowanie.

W dwunastej serii „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Paweł Deląg, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz i Roma Gąsiorowska. W nowych odcinkach do obsady dołączą Olgierd Łukaszewicz, Dominika Ostałowska, Katarzyna Ucherska, Paweł Ciołkosz i Tadeusz Huk oraz powróci Maciej Brzoska.

Nowy sezon zadebiutuje 6 września w Telewizji Polsat i będzie emitowany przez dwanaście tygodni, w czwartki o godzinie 21:10.

źródło + fot. Polsat S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *