Przyjaciółki 4 – Anna Dereszowska w obsadzie + ciekawostki

Przyjaciółki – 11 września (czwartek) godzina 21.00!

W czwartej odsłonie hitowego serialu emocji nie zabraknie. Anka przeżyje drugą młodość, Patrycja zawalczy o rodzinę, szczęście Ingi zostanie wystawione na ciężką próbę, a Pani Dyrektor Zuza zmierzy się z … ciążą. Pojawią się także nowe postaci, które zatrzęsą światem naszych „Przyjaciółek”! Obok czterech głównych aktorek – Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy także nowe bohaterki, które zagrają: Katarzyna Zielińska oraz Anna Dereszowska.

Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) staną u progu nowego życia.

Natomiast sielanka zakochanej po uszy Ingi (Małgorzata Socha) nie potrwa długo. W życiu ukochanego Szymona (Filip Bobek) pojawi się pewna kobieta… W tej roli zobaczymy po raz pierwszy w serialu Annę Dereszowską.

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) pięknieje i odżywa po wygranej sprawie rozwodowej. Jedno ze spotkań z dziewczynami zaowocuje pewną niezwykłą znajomością.

Z kolei Pani Dyrektor (Anita Sokołowska) trudno będzie się odnaleźć w nowej roli – przyszłej matki. Na domiar złego w banku Zuzy pojawi się Alicja (w tej roli Katarzyna Zielińska). Jaką rolę odegra?

Serial na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje Akson Studio, a reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka. Czwarty sezon „Przyjaciółek” będzie liczył 13 odcinków.

4 odpowiedzi do “Przyjaciółki 4 – Anna Dereszowska w obsadzie + ciekawostki”

  1. Wątek Anki może okazać się najciekawszym w tym sezonie. Aktorka do roli podobno już traci kilogramy;) Teraz, dla odmiany, Zuza będzie miała pod górkę. Przypadek Ingi – bardzo przewidywalny, bo sielanka byłaby przecież nudna. Pewnie u Patrycji i Michała też nie będzie zbyt różowo, problemy z adopcją, itp…:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *