Przyjaciółki 4×06 – streszczenie

Premiera 16 października 2014.
Poniżej streszczenie – Ksenia dziękuję.

Paweł odwiedza przebywającą w areszcie Ankę. Wyjaśnił dzieciom, że wkrótce wróci ona do domu. Andżelika znowu przychodzi do Filipa. Michał nie jest zachwycony, ale wie, że ma ona prawo do kontaktu z dzieckiem. Inga spotyka na podwórku Dorotę. Okazuje się, że ma ona do sprzedania mieszkanie Pauliny i Szymona. Informuje ją, że dentysta wyjeżdża do Norwegii na staż. Patrycja postanawia pomóc Andżelice. Pyta Seba, czy nie potrzebuje pomocy w salonie. Dagmar przyłapuje Zuzę na płaczu. Ta wyjaśnia, że to przez burzę hormonów.

6 odpowiedzi do “Przyjaciółki 4×06 – streszczenie”

 1. UWAGA SPOILER

  Streszczenie 4×07:
  Na polecenie Renaty Inga musi wziąć udział w dwudniowej konferencji. Gruszewska jest wyczerpana psychicznie. Anka próbuje skontaktować się z Krzysztofem. Dowiaduje się, gdzie mieszka. Patrycja odwiedza Sebo. Chce zobaczyć, jak Andżelika sobie radzi. Sebo chwali dziewczynę. Rodzice Wojtka odwiedzają Zuzę i Wojtka. Cieszą się, że wkrótce zostaną dziadkami. Pytają o zaręczyny. Zuza jest przerażona. W nocy kobieta budzi się i odkrywa, że leży na czymś mokrym. Okazuje się, że to krew. Budzi Wojtka, a ten dzwoni po karetkę.

  Mam nadzieję, że nie szykują nam tego samego co w Prawie Agaty…

 2. Magda dzięki – a możesz podać źródło?
  To streszczenie wcześniej wkleił „bit”, ale nie mogłam znaleźć potwierdzenia 🙂

  Jeśli tak, to już się boję…

 3. Takie streszczenie jest na stronie Telemagazynu. Niestety jest to bardzo prawdopodobne, że straci dziecko – w jednym z wywiadów Anita Sokołowska powiedziała, że los doświadczy Zuzę bardzo mocno ( https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10626590_833053690052932_7824436370705913898_n.jpg?oh=4a29de717a07543118b5913d61ca65e9&oe=545DFC97 ). Wcześniej myślałam o Stefie, ale ostatnio Anita wrzuciła na fanpejdża zdjęcie z Dorotą Kolak. Również z fotek z fanpejdża wynika, że Zuza w odc. 8 pojedzie na wieś.

 4. Ania ten wywiad widziałam wcześniej. Ale Pani Sokołowska w zasadzie nic nie zdradziła. Los doświadczy Zuzę bardzo mocno – może być również związane z byciem matką i rzuceniem kariery zawodowej. Taką mam przynajmniej nadzieję… Już dzisiaj nie mam słów do tych streszczeń 🙁

 5. tak jak wspomniała Ania, streszczenie pochodzi z telemagazynu. Czasami tam zaglądam bo pojawiają się z dość dużym wyprzedzeniem. Streszczenie Lekarze 5×07 też już jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *