Przyjaciółki 4×07 – streszczenie

Premiera 23 października 2014.

Dziękuję bit i Magda.
UWAGA Po raz kolejny dzisiaj przestrzegam przed SPOILERAMI!

Na polecenie Renaty Inga musi wziąć udział w dwudniowej konferencji. Gruszewska jest wyczerpana psychicznie. Anka próbuje skontaktować się z Krzysztofem. Dowiaduje się, gdzie mieszka. Patrycja odwiedza Sebo. Chce zobaczyć, jak Andżelika sobie radzi. Sebo chwali dziewczynę. Rodzice Wojtka odwiedzają Zuzę i Wojtka. Cieszą się, że wkrótce zostaną dziadkami. Pytają o zaręczyny. Zuza jest przerażona. W nocy kobieta budzi się i odkrywa, że leży na czymś mokrym. Okazuje się, że to krew. Budzi Wojtka, a ten dzwoni po karetkę.

10 odpowiedzi do “Przyjaciółki 4×07 – streszczenie”

  1. kurde czyli ta tragedia to rzeczywiście to co myślałyśmy 🙁 ale beznadziejny pomysł, szkoda bardzo 🙁

  2. Ja nadal liczę, że jednak ostatecznie Zuza dziecka nie straci. Bo jeśli jeszcze po aborcji może Zuza mogłaby być dalej tą samą postacią, to teraz gdy ona naprawdę się cieszy z tego dziecka, to scenarzyści przygasili by ją. A Zuza jako matka i to wszystko wkoło daje scenarzystą świetny scenariusz dla tej postaci.

    Jakiś czas temu Pani Anita wstawiła fotke w stroju niczym z porodówki, więc jest nadzieja.:)

  3. może właśnie to było po prostu zdjęcie ze szpitala? tak to by się to bardzo zgadzało z tą wróżką, a niektórzy już w ogóle o tym zapomnieli

  4. w przypadku Zuzy to jest przegięcie z jej strony , tak się może skończyć jak kariera jest ważniejsza od dziecka, nie chciała zwolnić tempa….

  5. Pamietacie serial Klub Szalonych Dziewic ? Tam byla taka sama sytuacja jak z Zuza bodajze Karolina na poczatku chciala usunac ciaze a kiedy sie zdrcydowala urodzic pornila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *