Przyjaciółki 4×09 – dwa ważne rozstania

Premiera 23 października 2014.
Szykuje się bardzo wzruszający epizod…

Anka opowiada przyjaciółkom o nocy spędzonej z Maćkiem. Zuza angażuje się w pomoc Aśce, właścicielce niszczejącego pensjonatu, w którym się zatrzymała. W Internecie szuka informacji o dofinansowaniu unijnym i zarządzaniu agroturystyką. Tymczasem dzwoni do niej Wojtek i informuje ją, że odchodzi. Nie potrafi zaakceptować, że Zuza woli samotność od wspólnego zmagania się z trudną sytuacją. Patrycja i Michał pakują rzeczy Filipa i zawożą go do Andżeliki. Jest im ciężko, ale starają się zachować radosny nastrój.

5 odpowiedzi do “Przyjaciółki 4×09 – dwa ważne rozstania”

  1. Ksenia, a ja jednak liczę, że ostatnie. Nie wyobrażam sobie Patrycji, która ze złamanym sercem będzie nadal walczyć o dzieciaka, który i tak zawsze i w każdym momencie – wybierze swoją biologiczną matkę.
    Mam nadzieję, że scenarzyści pozostawią ich w dobrych/przyjacielskich relacjach. Ale czas aby Michał i Patrycja zaczęli myśleć po raz kolejny o wspólnym szczęściu i potomstwie. Czekam na ruch scenarzystów.

  2. Ja mam pytanie czy matka Michała już wie o ślubie syna? Bo właśnie chyba takiej sceny nie było w serialu, albo przeoczyłam?
    Tak się zastanawiam czy w domyśle ona wie i jak na nią z spokojem przyjęła tę wieść czy dopiero matkę czeka szok ( choć trudno to ukryć skoro Michał i Patrycja noszą obrączki)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *